Le historyczny punkt zwrotny padel Professionnel spowoduje wiele mini rewolucji dla wszystkich zawodników w naszym sporcie. Jednym z najważniejszych punktów dla graczy spoza pierwszej dwudziestki jest fakt, że mnożenie turniejów zapewni im znacznie większą widoczność.

Potrzeba widoczności dla wszystkich graczy

Z obecnym modelem World Padel Tour, gracze, którzy nie grają w ćwierćfinale turniejów, nie są filmowani. Nie można było więc zobaczyć ich meczów. W ten sposób ci profesjonalni gracze, którym nie udaje się przekroczyć kamieni milowych ćwiartek, mają bardzo niską widoczność, co jest problemem w szczególności w stosunku do ich sponsorów.

Jak negocjować kontrakt, jeśli musisz zrobić wielkie sportowe osiągnięcie, aby móc zostać sfilmowanym? I nie mówmy o graczach z pre-previa, którzy muszą wygrać od 7 do 8 gier z rzędu, aby móc wejść do ćwierćfinału Open lub Master...

NarodzinyAPT Padel Wycieczka zaczął zaspokajać tę potrzebę padel profesjonalny, ale to, co ma się wydarzyć, może rozwiązać ten problem i pozwolić wielu graczom na bycie prawdziwym profesjonalistą. Innymi słowy, nie trzeba uczyć padel móc żyć, a tym samym mieć możliwość skupienia się tylko na treningu.

Tison Zapata 2021 skradziony

Kilka wydarzeń jednocześnie?

Zawsze jest więcej miejsc, które chcą zorganizować turnieje padel, nie tego brakuje. Brakowało natomiast profesjonalnego toru, który byłby w stanie zorganizować kilka turniejów jednocześnie.

Z nowa propozycja QSIChodzi o to, aby jak w tenisie robić kilka wydarzeń jednocześnie. Dzięki temu wszyscy gracze będą mogli grać w różnych kategoriach turniejów, w różnych krajach.

Niektóre turnieje będą prawdopodobnie najlepsze, ale nawet mecze pomiędzy kwalifikacjami są często spektakularne. Ten punkt zwrotny powinien zatem pozwolić wszystkim graczom być widocznymi, grać w ostatnich rundach międzynarodowych turniejów i dążyć do zdobycia nagrody pieniężnej, gwarantującej im możliwość związania końca z końcem.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !