W ten weekend walczyli o Mistrzostwa Katalońskiej Drużyny Padel, kwalifikacje do mistrzostw Hiszpanii, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

Real Club de Polo de Barcelona potwierdził swój ulubiony status, dominując w Mistrzostwach Katalonii głową i ramionami, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Trzeba powiedzieć, że klub był uzbrojony w zawodników World Padel Tour na pierwszym planie.

W zestawie zespół dziewcząt Ariana Sanchez, Alejandra Salazar, Marta Ortega, Lucia Sainz, a nawet Gemma Triay, Drużynie chłopców przewodziło wyjątkowe argentyńskie trio: Fernando Belasteguin, Maxi Sanchez, Agustin Tapia. Aby nieco to zmienić, Bela i „El Tiburon” połączyli siły dziś rano!

Podczas weekendu spotkamy gwiazdy Real Club de Polo oraz wielu innych mistrzów WPT końcowe etapy 36. Mistrzostw Hiszpanii w Padlu, które odbywają się od 28 lutego do 01 marca w Santurtzi, miasteczku niedaleko Bilbao w Biskajsku.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!