Le tenis Padel Chateaubriant Club stawiaj na padla wspaniale współpracując z jednym z najlepszych francuskich graczy w padla: Simon Boissé, dyrektor Activ'Performance.

Frédéric Moreau, prezes Tennis Club Châteaubriant (TCC), wspomina to doświadczenie.

Dom otwarty firmy Padel w Châteaubriant

Aby zastąpić forum stowarzyszeń, tenis-Padel-squash Châteaubriant postanowił zorganizować otwarte drzwi i animować cały dzień wokół padla. Skontaktowaliśmy się z Activ'performance Padel a Simon BOISSE podróżował z trzema innymi dobrymi graczami, aby rano przedstawić padla początkującym i wtajemniczonym graczom.

Beneficjenci docenili rady Simona i interaktywną pedagogikę, zanim entuzjastycznie podchodzili do meczu pokazowego i sekwencji zabaw, których nigdy nie widziano w klubie: wyjścia z boiska, podwójne szyby ...

L 'popołudnie turniej łączący klubowiczów i naszych gości uświetnił przepiękne mecze rozgrywane pod pięknym słońcem! To zaleta boiska zewnętrznego!

Dlatego dziękujemy Simonowi za jego profesjonalizm, wiedzę w zakresie padla i dobry humor.

Wkrótce druga kraina

Owocny dzień dla klubu od czasu, gdy burmistrz Châteaubriant potwierdził budowę drugiego pola w 2021 roku z prawdopodobnie osłoną. Dzięki temu będziemy mogli przyciągnąć jeszcze więcej graczy i łatwiej organizować turnieje.

Wyjaśnia Frédéric Moreau. Klub oczekuje więc z niecierpliwością na drugi rzut. Ponieważ sama ziemia nie wystarczy, aby zaspokoić popyt.

Ten drugi kawałek ziemi mógłby nawet zostać objęty ochroną, gdyby miastu Châteaubriant udało się znaleźć fundusze niezbędne do tej inwestycji.

Już turnieje ...

Przez cały weekend będzie Turniej mężczyzn P250 i turniej kobiet P100. Wiedząc o tym dla pań, jest to okazja do spróbowania obu wydarzeń, ponieważ panowie P250 są otwarte dla pań.

Pierwszy turniej padla, w którym można zjeść lunch na miejscu.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z Frédéricem Moreau pod adresem: fredcel.moreau@wanadoo.fr

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.