Kolejny moment wysokiego napięcia na ławce rezerwowych Mike'a Yanguasa et Javi garrido w Bordeaux P2... i znów przedmiotem debaty są usługi Garrido.

Już podczas brukselskiej P2, podniósł się ton między obydwoma zawodnikami w sprawie zaangażowania Javiego Garrido. W szczególności Mike Yanguas powiedział swojemu partnerowi podczas zmiany końcówek: „Mój drugi serwis jest taki sam jak twój pierwszy”. Już w Belgii zawodnik prawej strony skarżył się, że jego partner zbyt nisko uderza piłkę przy serwisie...

W Bordeaux to samo wydarzyło się w przypadku drugiego rozstawienia turnieju. Mike Yanguas zapewnia przede wszystkim, że jego zobowiązania zostaną zrealizowane „40-0” i kontynuuje, zachowując się nieco autorytarnie w stosunku do swojego partnera: „Będziesz serwował wysoko czy co? ?

Oczywiście nagromadzenie wyrzutów ze strony Mike'a Yanguasa bardzo zirytowało Javiego Garrido, który odpowiedział marszcząc brwi: „Może to ja","Problemem jest moja usługa?!".

Scena, o której mowa:

W każdym razie parze Yanguas / Garrido nie udało się ponownie rozwiązać tego problemu, ponieważ odpadła w pierwszej turzePrzez Rami Moyano et Xisco Gil.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.