Podczas zapiekania padel Mondial był obecny podczas P2 w Puerto Cabello, Brukseli i Asunción, widzieliśmy, że w Bordeaux najlepsi zdecydowali się go pominąć.

Pomyśleliśmy, że po pracowitej trasie po Ameryce Południowej i na tydzień przed Majorem we Włoszech gracze będą woleli trochę odpocząć. Jednak komentarze Miguela Lampertiego zdają się wskazywać na zupełnie inny stan ducha gwiazd padel światowy. Wczoraj przy naszym mikrofonie mieszkaniec Bahia Blanca oświadczył:

Wydaje mi się, że jest to kwestia punktów: cztery najlepsze pary mężczyzn nie będą już grać w P2 od teraz."

Powód dla „Miguelito” jest prosty: „Pierwsze cztery pary nie potrzebują tych punktów, aby zrobić różnicę między sobą. Dlatego nie powinni już w nich grać.”

Jeśli dodamy do tego słowa Franco Stupaczuka, który uważa, że ​​P2 nie dają wystarczającej ilości pieniędzy, mówimy sobie, że Lamperti może się nie myli!

Należy zauważyć, że wydaje się to dotyczyć tylko mężczyzn, ponieważ jeśli spojrzymy na listę par, które wezmą udział w P2 w Genui, zobaczymy, że Paula Josemaria i Ari Sanchez potwierdzili już swoją rejestrację. Jeśli przewidywania „Miguelito” się potwierdzą, organizatorzy zawsze będą mogli się pocieszyć obecnością najlepszych rakiet damskich na torze…

A Ty, co myślisz: czy zobaczymy gwiazdy padel świat w P2?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !