Chiny, które stanowią 30% światowej produkcji przemysłowej, pracują na biegu jałowym. Wiele marek padel produkuje tam rakiety i tkaniny…

Widzieliśmy, że turnieje tenisowe zostały odwołane w ostatnich dniach z powodu koronawirusa. Epidemia, część Wuhan, stolica Prowincja przemysłowa Hubei, już prawie dotknął 75 000 osób, ponad 2000 martwych, Katastrofalna sytuacja dla mieszkańców, która ma wpływ na handel, a tym samym na sprzedaż sprzętu Padel.

Rzeczywiście, chiński przemysł, duży producent wytwarzanych produktów, jest obecnie na biegu jałowym ze względu na środki ostrożności, które są konieczne po epidemii koronawirusa. To powoduje opóźnienia dostaw dla marek, których produkty są wytwarzane w Chinach. Tak jest na przykład w przypadku Kuikma, który oskarża o brak zapasów w niektórych sklepach Decathlon.

Wiele innych marek może znaleźć się w tej samej sytuacji, nawet ci, którzy nie produkują palas w Chinach, ponieważ niektóre materiały użyte do produkcji rakiet śnieżnych są importowane z Chin.

Miejmy więc nadzieję, że ta epidemia, której konsekwencje są różnorodne, wkrótce zostanie opanowana.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!