Świetna wiadomość dla gracze padel i dla kluby małe rozmiary na całym świecie. Korzyść-padel. Netto otwiera swoje podwoje na arenie międzynarodowej i w Angielski Proszę !

Korzyść-padel. Netto jest jednym, jeśli nie NAJLEPSZYM systemem zarządzania rezerwacją tras dla klubów posiadających do 6 torów spośród szerokiej gamy istniejących ofert na rynku. Brak zarządzania gotówką, uproszczona wizualizacja oraz szybki, przejrzysty i skuteczny dostęp do rezerwacji.

Dla graczy jest to najlepsze narzędzie, które eliminuje potrzebę przesyłania wiadomości typu What´sApp, co może być bardzo dobre, ale które męczy użytkowników niezliczoną liczbą otrzymanych wiadomości.

Tutaj mamy to proste, bez bla, bla. Chcesz zagrać ? Ok, w kilka sekund możesz wziąć udział w meczu w swoim klubie lub we wszystkich klubach wymienionych na Avantage-padel, na całej planecie… i na Twoim poziomie.

W Avantage-padelważne jest, aby każdy czuł się komfortowo. A do tego konieczne jest, aby koszt nie był zbyt ważny. Czy jesteś graczem i chcesz swobodnie grać w gry? Za 5 € rocznie dajemy Ci ten dostęp!

Czy jesteś klubem i chcesz udostępnić graczom jeden lub wszystkie swoje utwory? Poprzez darmowe konto (ograniczone) lub za 150 € rocznie na pole, będziesz "spokojny" i będziesz mógł poświęcić cały swój czas swoim klientom, a nie tylko edytować swoje mecze na What´sApp .

Korzyść-padel na zdjęciach oraz w wersji angielskiej.

Uproszczony dostęp do rezerwacji klubowych

Intuicyjny interfejs rozgrywki dla graczy

Dostęp do wyników meczy rozegranych przez wszystkich graczy Korzyść-padel

Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji i w 100% bezpłatne odkrycie.

Telefon lub aplikacja: +34 634 62 79 43

Mail: kontakt @ korzyść-padel. Netto