System zarządzania rezerwacje i wyszukany wzmacniacz Korzyść-padel. Netto zaliczyć kurs. Prostsze, wydajniejsze, najlepsze. A to dopiero początek.

Chodzi o to, aby małe kluby, do 6 kortów, mogły korzystać z systemu rezerwacji swoich torów. Prosty, przejrzysty, łatwy w obsłudze system… bez kasy.
Bo sama istota klubów padel małych rozmiarów to kontaktowanie się ze swoimi klientami, omawianie wykonanych meczów i nadchodzących meczów, oferowanie produktów ze sklepu, ogłaszanie nadchodzących wydarzeń i bezpośrednie przekazywanie gotówki.
Więc ten nowy krok wprowadzony przez Avantage padel to prawdziwy plus dla klubów… ale nie tylko.

Bardziej intuicyjny dla graczy

To także rewolucja dla graczy. Korzyść padel umożliwia uruchomienie wyszukiwania partnerów po poziomie, dostępności czasowej, zmianę ich poziomu po każdym dopasowaniu poprzez wstawianie wyników, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć.
Dziś wszystko jest prostsze. Możesz od razu zobaczyć, o której godzinie jest mecz, którzy gracze są już zarejestrowani i czy jest jeszcze miejsce dla Ciebie.

Jak się zarejestrować?

Czy jesteś graczem bez zwykłego klubu? Za 5 € rocznie możesz uczestniczyć we wszystkich otwartych meczach we wszystkich klubach wymienionych na stronie.

Jesteś klubem? Skontaktuj się z naszym zespołem, testuj ten uproszczony system przez 1 miesiąc i uszczęśliw swoich graczy i personel recepcji.

Kontakt : kontakt @ korzyść-padel. Netto
WhatsApp: +34 634 62 79 43

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.