Nasi szwedzcy koledzy z Padel Direkt pozwoliło nam odkryć nowy rodzaj toru padel dość zaskakujące: kraina padel Ruchomy. 

W Uppland w Szwecji PadelX, znana firma Padel Magazine, mówi o niej ponownie, z oryginalnością, która pozostanie wyryta w kamieniu: rozwija dziedzinę padel które mogą pływać.

PadelX rzeczywiście zrobił już szum w Chinach, instalując pierwszy padel w Szanghaju nadachy największego centrum handlowego w regionie. 

Ta szwedzka firma od krótkiego roku skupia się na Chinach. W dużym stopniu polega na rozwoju tego sportu w swoim kraju, ale także na wschodnim wybrzeżu Chin, gdzie odbywają się liczne imprezy.

shangai padel Centrum handlowe budynku domu w Chinach

Johan Hansson, założyciel PadelX wyjaśnia naszym szwedzkim kolegom, że mają nadzieję na jak najszybsze rozpoczęcie produkcji tego typu gruntów.

Utworzenie konstrukcji, która była wystarczająco stabilna i mobilna, aby wyprodukować produkt, który można było przemieszczać za pomocą łodzi lub skutera wodnego, zajęło dużo czasu.

ziemia padel ruchomy

Przypomnijmy, że przedsiębiorca Johan Hansson założył klub 6 lat temu padel Uppsala Padelcentrum przed rozpoczęciem podboju rozwoju padel w Chinach.

Pamiętamy również dość podobny projekt, który miał urodził się w Rotterdamie w Holandii. Ta kraina padel pływający wylądował na dużej łodzi.

Już wkrótce obiecujemy ekskluzywny wywiad z tą wielką szwedzką osobowością, wywiad, podczas którego koniecznie będziemy rozmawiać o tej słynnej krainie padel który płynie, ale także jego ambicje w Chinach.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.