Padel Magazine - Napisano: Zespół Francji posiadający jedyny światowy medal padel we Francji w Caucun przerobił rozmowy o tym przez naszą słynną parę narodową Kristinę Clément i Laurence Andréoletti, którzy zostali nagrodzeni podczas Ceremonia trofeum CROS.

Rzeczywiście, w piątek 10, styczeń 2014, w Pradet koło Tulonu (83), Regionalny Komitet Olimpijski i Sportowy Lazurowe Wybrzeże zaprezentował trofea Passion Sport, trofeum, które nagradza sportowców wyróżniających się w sporcie wciąż słabo eksponowanym w mediach.

Padel był więc logicznie nagrodzony za pierwsze występy Padel we Francji i za granicą. Jeśli tak naprawdę to cała francuska drużyna kobiet szanuje krajową drużynę narodową, nagradzani są Laurence Andréoletti i Kristina Clément, którzy otrzymali trofeum CROS po występach w Cancun World 2012 z Drużyna Francji i ich liczne tytuły zwyciężyły we Francji.

Laurence Andréoletti nie mogła być obecna na ceremonii wręczenia nagród, ale jej kolega z drużyny był obecny, aby reprezentować francuskiego padla podczas ceremonii wręczenia trofeów.

Kristina Clément skorzystała z okazji, aby wyjaśnić i promować padel wśród publiczności, aby uniknąć pomyłek z deską do wiosła, co jest powszechne, zwłaszcza gdy mieszka się nad morzem!

Kristinie Clément towarzyszył Andrew Knox, prezes Padel Monaco.

Kobiety robią dużo z tym trofeum. Brawo!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.