Padel Magazine - Napisano, że drużyna Francji ma jedyny światowy medal padel we Francji Caucun ponownie o niej mówi poprzez naszą słynną narodową parę Kristinę Clément i Laurence Andréoletti, którzy zostali nagrodzeni podczas ceremonii wręczenia trofeów CROS.

Rzeczywiście, w piątek, 10 stycznia 2014 r., W Pradet koło Tulonu (83), Regionalny Komitet Olimpijski i Sportowy na Lazurowym Wybrzeżu zaprezentował trofea Passion Sport, trofeum nagradzające sportowców wyróżniających się w sporcie, który jest nadal słabo dostępny dla mediów.

Dlatego Padel logicznie nagrodził wydajność Padela po raz pierwszy we Francji i za granicą. Jeśli w rzeczywistości to cała francuska drużyna kobiet honoruje krajową drużynę, nagradzani są Laurence Andréoletti i Kristina Clément, otrzymując w ten sposób trofeum CROS po występach na Pucharze Świata w Cancun 2012 z Zespół Francji i wiele tytułów wygrało we Francji.

Laurence Andréoletti nie mógł być obecny na ceremonii wręczenia nagród, ale jej kolega z drużyny był obecny, aby reprezentować padel Francuski podczas ceremonii wręczenia nagród.

Kristina Clément skorzystała z okazji, aby wyjaśnić i promować widelec przed publicznością, aby uniknąć pomyłek z deską do wiosła, co jest powszechne, zwłaszcza gdy mieszka się nad morzem!

Kristinie Clément towarzyszył Andrew Knox, prezes Padel Monaco.

Kobiety robią dużo z tym trofeum. Brawo!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.