Head jest punktem odniesienia wśród producentów OEM padel. Przegląd modeli palas, które austriacka marka oferuje na początku 2021 roku.

Head oczywiście już nie ma. Będąc od lat jedną z wzorcowych marek w tenisie, ugruntowała również pozycję wśród liderów na rynku tenisowym. padel. Head zespół kilku świetnych graczy World Padel Tour : Sanyo Gutierrez, Arturo Coello, Agustin Gutierrez, Edu Alonso, Ariana Sanchez, Paula Josemaria, a nawet Francuz Johan Bergeron…

Austriacka marka od kilku lat wyróżnia się ofertą Pianki piankowe, elastyczne i tolerancyjne, które szczególnie zachwycają graczy szukających komfortu, a także tych, którzy chcą chronić swoje stawy. Na 2021 r. Są Modele 20 które są w ofercie!

Linia Alpha

Head wykorzystał Menorca Final Master, aby zaprezentować nowe modele z linii Alpha, skoncentrowane na sterowaniu linią, ale mimo to nie brakuje jej mocy! W bardzo wysokiej klasie znajdujemy oczywiście rozszerzenieAlpha Pro autorstwa Sanyo Gutierreza, model wybrany również przez Johana Bergerona, ale także modelRuch alfa Ariana Sanchez, lżejsza wersja Alpha Pro!

Sanyo Gutierrez nowa woleja bekhendowa Head Alpha Pro

 

L 'Alpha Elite jest bardziej elastyczną wersją poprzednich dwóch, dla zaawansowanych graczy szukających większej tolerancji. Młodzi fani Sanyo nie są zapomniani od czasówAlpha Junior »Sanyo« jest stworzony specjalnie dla nich. Wreszcie jest też pala dla początkujących: Head Evo Sanyo !

Head Padel Zasięg alfa 2021

Linia Gamma

Jest to linia raczej skupiona na wszechstronność. Istnieją dwa modele wysokiej klasy palas: Gamma pro, używany przez młodych nadziei na World Padel Tour Arturo Coello i Edu Alonso oraz Gamma Motion, lżejsze, bardziej przeznaczone dla żeńskich odbiorców.

Leworęczna siatkówka forhendowa Arturo Coello head gamma

 

Palas o nietypowym kształcie i kolorystyce, które wyróżnia ich terenowy aspekt: ​​moc, kontrola, wygoda, nie ma nic, czego Gamma nie potrafiłaby zrobić!

Head Gamma Motion i Gamma Pro

Linia delta

To jest linia skupiona moc marki! Składa się z 4 palas, a po stronie high-end znajduje się plik Delta Pro przez Agustina Gutierreza i Delta Motion, lżejsza wersja, używana przez Aranzazu Osoro na World Padel Tour.

Palas stabilny, w kształcie rombu i które integrują piankę Power Foam i Graphene360 + na twarzach, zapewniając niesamowitą wydajność piłek! Tym, którzy lubią spędzać czas w ofensywie, z pewnością spodoba się linia Delta.

head ruch delta 2020

Podobnie jak w przypadku linii Alpha, rozszerzenie Delta Elite jest nieco bardziej elastyczną wersją, a zatem bardziej tolerancyjną, idealną dla publiczności w ulepszaniu. Austriacka marka pomyślała również o początkujących, którzy mogą stawiać pierwsze kroki z Delta Evo. Agresywni juniorzy odnajdą swoje szczęście dzięki Delta Junior.

Linia Zéphyr

To linia zorientowana na komfort, dla graczy, którzy chcą przede wszystkim lekki, tolerancyjny, łatwy w obsłudze i wygodny pala. Zephyr Pronajbardziej wytrawnym graczom zapewni niesamowite uczucie miękkości w szczególności dzięki Piance Comfort.

 

Dla dziewcząt, juniorów lub po prostu dla tych, którzy chcą wyjątkowo lekkiej i wygodnej rakiety, model Zefir i Zephyr UltraLight są tu dla Ciebie!

 

Head Nowa seria Zephyr 2021

Linia Flash

Linia Flash, która zawiera włókna Power Foam i Innegra, została specjalnie zaprojektowana dla średnio zaawansowanych i początkujących graczy, którzy szukają mocy i lekkości! Plik Flash Pro jest dla zaawansowanych graczy, którzy szukają maksymalnej mocy przy zachowaniu dużej tolerancji i komfortu!

Flash Pro Head Padel

Jeśli chodzi o Flash, dostępny w dwóch kolorach, jest on bardziej skierowany do początkujących, którzy już prezentują się jako gracze z ofensywnym stylem gry!

Monster Kids

Z jego super zabawny designThe Head Monster Kids to rakieta ważąca mniej niż 300 gramów, zaprojektowana specjalnie dla młodych graczy!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !