Do tej pory Kuikma, marka Padel firmy Decathlon, oferowała dwa wysokiej klasy modele. W tym roku wydała trzecią: Hybrid, która występuje w wersjach Soft i Hard.

Dużo o tobie mówiliśmy Kuikma PR 990 Hybrid Soft, który mamy ciebie zaoferował dwa testy. Skoncentruj się dziś na Wersja trudna. Rakieta identyczna pod względem budowy jak wersja Soft, w kształcie kropla wody ale także, który obejmuje gęstsza pianka BlackEva.

I na tym polega cała różnica Kuikma PR 990 Hybrid Hard, dzięki twardszej piance, będzie bardziej precyzyjniei mocniejszy na obowiązujące ciosy. W zamian będziesz mieć mniejszy wylot piłki i większy komfort niż w przypadku PR 990 Hybrid Soft.

Dla miłośników niezbyt miękkich pianek ta pala jest idealna kompromis między modelami PR 990 Power Hard i PR 990 Precision Hard. Innymi słowy, rakieta na wysokości wszechstronności, która zapewnia doskonałe połączenie precyzji, mocy i zwrotności. Efekty nie zostały zapomniane na szorstkiej powierzchni.

Miłośnicy technologii nie będą zawiedzeni, podwójne rurki węglowe, węgiel 12k po bokach pianka BlackEva: bezpieczeństwo posiadania wytrzymałej i odpornej rakiety z czasem. W Kuikma dbamy o szczegóły, a oprócz ochraniacza TPU znajdujemy wyściełany pasek na nadgarstek, zawsze przyjemny.

Poziom wagi to średnia z 372 gramów (+ -5). Rakieta jest zatem idealna dla graczy na dobrym poziomie, którzy chcą wyważona rakieta i sztywne czucie. Z drugiej strony, jeśli wolisz pochłanianie wibracji, komfort i wyjście z piłki, radzimy raczej zorientować się na wersję Soft.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!