Kuikma prezentuje nowy but PS 990 Dynamic, model opracowany specjalnie do ćwiczeń padel który wiele obiecuje!

Nowy PS990 Dynamic firmy Kuikma został zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych graczy i powinien spodobać się każdemu graczowi, który szuka modelu, który jest jednocześnie lekki i wygodny w noszeniu. Rzeczywiście, marce udało się połączyć komfort i elastyczność buta do biegania, Z haczyk buta z padel !

amortyzacja eva kuikma ps 990

Oprócz jego zintegrowany pantofelek który zapobiega przedostawaniu się piasku do środka, ten but jest pełen technologii, abyś mógł czuć się jak najbardziej komfortowo na torze:

  • Stretch KnitMesh, który odprowadza wilgoć
  • Gęsta podeszwa środkowa Eva Cushioning optymalizuje wybuchowe ruchy
  • Wstawka z pianki EVA o niskiej gęstości w pięcie zapewnia większy komfort
  • Mostek z TPU zapobiegający skręcaniu, który zapewni Ci większą reaktywność podczas szybkich ruchów
  • Podeszwa PadelChwyt z 5-milimetrowym wzorem w jodełkę, który zapewnia doskonałą przyczepność we wszystkich kierunkach

Podeszwa Kuikma PS990

Zrozumiesz, ten but światło (345 gw rozmiarze 43), wypełniony technologią, powinien spodobać się wielu graczom szukającym modelu, który spełnia wszystkie wymagania, w obniżona cena: 65 €.

PS990 Dynamic jest dostępny w dwóch kolorach : żółty fluo / czarny niebieski i fluo pomarańczowy / ultramaryna niebieski!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !