Sporting Nantes próbuje zorganizować się w stosunku do koronawirusa. Oto jego przesłanie do wszystkich subskrybentów i fanów klubu:

Z epidemią Coronavirus mamy do czynienia od kilku tygodni i traktujemy to bardzo poważnie. Po ogłoszeniu premiera jesteśmy zmuszeni zamknąć nasze centrum od dziś, w poniedziałek 16 marca. W tym kontekście i biorąc pod uwagę rozwój sytuacji zdrowotnej, musimy anulować wszystkie rezerwacje do 31 marca. Zespół Sportowy pozostaje zmobilizowany, aby informować Cię o rozwoju sytuacji, a my będziemy Cię informować, gdy tylko centrum zostanie ponownie otwarte.

SZKOLENIE W DOMU

Aby kontynuować trening w dobrym nastroju, oferujemy 2 lekcje Happy Training (9:00 i 18:00) od poniedziałku do piątku na żywo na naszej stronie na Facebooku. Jest to całkowicie bezpłatne dla wszystkich naszych subskrybentów Facebooka!

Już za tobą tęsknimy!

Pozostańmy w kontakcie na naszych portalach społecznościowych Instagram / Facebook. Jesteśmy zawsze gotowi cię wysłuchać.

Zachowujemy moralność i mamy nadzieję, że otworzymy ją bardzo szybko!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.