W dniach 4-7 grudnia 2024 roku będziemy świadkami trzeciej z rzędu edycji międzynarodowego turnieju im padel fotel. Okazja dla nas, aby poznać Albane Rudd, organizatora turnieju.

Dwa kolejne kraje w 2024 r.?

„Po reprezentowanych czterech narodach ostatnie dwa lata (Francja, Hiszpania, Belgia i Holandia), mamy nadzieję powitać w 2024 r. dwa kolejne nowe kraje.

W tym roku wspiera nas i wita nas grupa 4Padel na ich stronie w Montreuil. Nasze stowarzyszenie Missing Link Sport serdecznie im dziękuje za tę wspaniałą współpracę, która rozpoczęła się już w ten weekend w kultowym miejscu u podnóża Wieży Eiffla. Cóż za niesamowita prezentacja dla padel i padel fotel z Betclic Remontada w tym magicznym miejscu.”

Współpraca z 4Padel Kontynuuj !

"4Padel ten weekend rzucił prawdziwe światło na ten bardzo włączający sport i raz po raz dziękuję im za to, że w naturalny i hojny sposób włączyli czterech najlepszych graczy w padel fotel (Dorian Navarro (Francja) – Sébastien Husser Walter (Francja) – Tony Boval (Francja) – Robin Ammerlaan (Holandia) do tego niezwykle pięknego projektu.

Nasza współpraca z 4Padel kontynuuje na początku grudnia międzynarodowy turniej im padel fotel, który wciąż gwarantuje wspaniałe widowisko!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !