Buty Babolat Jet Premura to pantofel dla graczy padel. Nie mówimy o butach tenisowych Padel, ale o produkcie 100% Padel. Używany między innymi przez Juana Lebrona, jego właściwości są wyjątkowe dla każdego rodzaju powierzchni: oddychalność, przyczepność, oto Jet Premura.

But, który przyciąga wzrok od samego początku. Bardzo atrakcyjne kolory, szary i neonowy pomarańcz zmieszane z niebieskim. Gdy weźmiemy to w rękę, zaskakuje lekkość, a potem patrzenie na podeszwę, kolejna niespodzianka; kilka części. 5 dokładnie. Pomarańczowa część na pięcie, jędrna, dla dobrego trzymania pięty. Następnie na środku część X, która poprawia skręt buta. Przezroczysta pierwsza część z bardzo przyczepną podeszwą opracowana przez Michelin. Niebieska strefa, mniej przylegająca, aby ułatwić obracanie się podczas zdjęć poza oknem. Wreszcie druga część transaparente, bardzo przylegająca do czubka stopy, aby ułatwić przyspieszenie.

Tyle do powiedzenia na podeszwie. Górna część stopy jest oddychająca, co sprawi, że będziesz szczęśliwy, szczególnie w lecie lub gdy zgromadzisz kilka meczów tego samego dnia. Aby nie stracić przyczepności i sztywności stopy, Jet Premura otrzymuje wzmocnienie na górze stopy i pomarańczowe wzmocnienie na kostce, aby zapewnić doskonałe wsparcie.

Naprawdę kompletne buty odpowiednie dla graczy w padla. Cena orientacyjna: 150 €

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.