CMB Monaco zdecydowało się wesprzeć APT Monaco Master, niezbędny etap APT Padel Tour – międzynarodowy obieg padel założona w 2020 roku przez Fabrice'a Pastora.

Partnerstwo, podpisane przez Francesco Grosoli, dyrektora zarządzającego CMB Monaco i Fabrice'a Pastora, dyrektora generalnego Monte-Carlo International Sports SARL, potrwa trzy lata. Dziękując CMB Monako” za jego wsparcie „, Fabrice Pastor oświadczył:” jesteśmy zaszczyceni, że bank CMB Monaco jest sponsorem monaskiego etapu APT Padel Trasa przez następne trzy lata. Połączymy siły nie tylko po to, by rozszerzyć zasięg padel na całym świecie, ale także do współpracy z pasjonatami tego sportu w Księstwie ". 

W 2022 roku trasa przebiegała przez 14 miast, 11 krajów i 3 kontynenty. Edycja 2022 APT Monaco Master odbyła się na tarasach kasyna i pomogła nadać temu sportowi dużą widoczność w Księstwie.

legary quiles apt padel wieża mistrza monako

Szaleństwo, które pozostanie, jak wyjaśnia nam Francesco Grosoli: „ Mamy do czynienia z kluczowym iz pewnością trwałym trendem. Tak jak staramy się być w czołówce tego, co jest robione w zakresie inwestycji dla naszych klientów, zwracamy również baczną uwagę na inne sektory, w tym środowisko sportowe. the padel będzie podstawowym sportem w nadchodzących latach ". 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.