Pierwsza Bruksela Padel Załóż zbierze najlepszych graczy WPT, od 3 do 8 maja 2022 r., w wyjątkowej oprawie Gare Maritime de Tour & Taxis w Brukseli.

WPT Open zostanie zorganizowany po raz pierwszy w Belgii, a przede wszystkim nigdy w historii padel, turniej halowy zorganizowano tylko w zabytkowym perle architektonicznym z 1904 roku.

Taxi world padel tour 2021

Vincent Laureyssens, przewodniczący komitetu organizacyjnego Brukseli Padel Otwarte od World Padel Tour : « Mamy ambicję, aby Bruksela Padel Otwórz trzecią imprezę sportową w kraju, ale najbardziej wyjątkową i liczymy na transmisję telewizyjną z ostatnich etapów w 3 krajach. Zapraszam wszystkich fanów sportu do udziału w imprezie i spróbowania swoich sił padel jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Ten dynamicznie rozwijający się sport jest dostępny dla każdego i jest tak zabawny, że wszyscy mówią padel Dziś. Chcemy wysłać wszystkim pozytywną wiadomość pomimo tego panującego kryzysu, ponieważ musimy nadal żyć i jesteśmy tutaj, aby przynosić marzenia. Oczywiście będziemy respektować środki obowiązujące za 5 miesięcy, tak jak zrobiliśmy to pod koniec sierpnia w Knokke.”

Gwiazdy World Padel Tour powinien zaoferować wyjątkowe widowisko w Brukseli.

Nicolas lhoist, dyrektor generalny Brukseli Padel Otwarty: « Zaufali nam wysokiej jakości sponsorzy, dlatego jesteśmy bardzo optymistyczni! »

Valerie Glatigny, Minister Rządu Federacji Walonia-Bruksela odpowiedzialny za sport, młodzież i promocję Brukseli:

„Cieszę się, że mogę wspierać to wydarzenie na dużą skalę, które pomoże promować Brukselę daleko poza naszymi granicami. Mam nadzieję, że to spotkanie najlepszych światowych graczy padel wzbudzi powołania, pozwoli na dalszy rozwój dyscypliny i, kto wie, wylęga się przyszłych mistrzów Belgii. "

Sven Gatz Minister Rządu Regionu Stołecznego Brukseli, odpowiedzialny za budżet, finanse, promocję i wizerunek Brukseli: „Oczywiście cieszymy się, że możemy gościć to światowej klasy wydarzenie sportowe w naszej stolicy i stolicy Europy. Oprócz spektaklu i promocji tego przyjaznego sportu będzie to również okazja do wyeksponowania jednej z naszych perełek architektonicznych. Mowa oczywiście o wspaniałym Gare Maritime de Tour & Taxis, który właśnie został odrestaurowany. Po raz pierwszy w historii padel, oficjalny turniej halowy, zaliczany do mistrzostw świata, zostanie zorganizowany w zabytkowym budynku i z pewnością wywoła szum na całym świecie. Wydarzenie pomoże także zwiększyć atrakcyjność turystyczną stolicy. »

Tour & Taxi Bruksela WPT 2022

Benoit Hellings, pierwszy radny i radny ds. sportu miasta Brukseli: «Miasto Bruksela z dumą wita World Padel Tour w sercu wspaniałego Gare Maritime. To wyjątkowe miejsce na imprezę firmową, która jeszcze bardziej spopularyzuje ten popularny w naszym regionie sport. Zrównoważone i eko-odpowiedzialne wydarzenie doskonale wpisuje się w ofertę sportową Brukseli oraz w wartości, które niesie ze sobą nasze Miasto. »

Bruksela Padel Open może liczyć na swojego oficjalnego rzecznika prasowego i najlepszego ambasadora Belgii w osobie Sabine Appelmans, fan padel po byciu międzynarodowym mistrzem tenisa.

Wszelkie środki sanitarne obowiązujące w dniu turnieju zostaną podjęte w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i widzom. Wydarzenie jest również w 100% odpowiedzialne za ekologię.

Kasa biletowa będzie otwarta na stronie ticketmaster.be od połowy stycznia 2022 r. dla ambasadorów World Padel Tour w klubach, a następnie do ogółu społeczeństwa. Bilety VIP są otwarte w Verhulst & Friends.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.