Później kroki 10 we Francji 2 000 uczestników, „ Betclic Remontada Padel » kończy swój pierwszy sezon u podnóża Wieży Eiffla od 3 do 5 maja 2024 r.

Z tej okazji i po raz pierwszy, ślad padel efemeryczny zostanie zainstalowany na brzegach Sekwany przed barką Vedettes de Paris.

W perspektywie w ten weekend wielka impreza w okolicy padel z finałami wszystkich kategorii, meczami VIP (twórcy treści, osobistości sportowe, zawodowi gracze), pokazem padel fotel i wiele innych niespodzianek…

6 bezpłatnych sesji, aby odkryć padel

W najbliższą sobotę, 4 maja, od 10:30 do 12:30, 4PADEL organizuje także 6 sesji wprowadzających padel. Te sesje odkrywcze są bezpłatne, otwarte dla wszystkich poziomów i trwają 20 minut.

Celem jest nauka podstaw w przyjaznym, zabawnym i dynamicznym środowisku pod okiem dwóch doświadczonych trenerów. Liczba miejsc jest ograniczona, więc skorzystaj z okazji i odkryj padel obok Żelaznej Damy!

Rejestracja jest bezpłatna, zarezerwuj miejsce na miejsce 4PADEL

W programie:

Finał odbędzie się w ciągu trzech dni, a wezmą w nim udział wszyscy zwycięzcy poszczególnych kategorii tego amatorskiego konkursu. Zajęty program gdzie rywalizacja i serdeczność będą współistnieć, aby spędzić niezapomniane chwile w wyjątkowej scenerii.

Program Betclic Remontada Wieża Eiffla

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.