Emmanuel TECLES, gracz Black Crown, powraca na rakietę: SKY.

Black Crown SKY ma bardzo ładny design z sitkiem o jaskrawej różowo-czarnej estetyce. Rakieta szybko mnie uwiodła, gdy tylko została wzięta w ręce.

Rakieta do wiosła BLACK-CROWN-SKY-2015

Rozkład masy i konsystencja sugerowały, że rakieta jest wydajna i wygodna. Jego waga waha się od 350 gr do 370 gr. Rakieta, której sito jest okrągłe, zaskakuje swoją mocą, podczas gdy ma być głównie rakietą pod kontrolą.

Gram przez prawie rok z SKY, dostosowałem się bardzo szybko, mając pożądane odczucia mocy, co jest jego pierwszą cechą, a następnie kontrolę. Rzeczywiście, ta precyzja ułatwia grę w precyzję i dawkowanie.

Po połączeniu dwóch elementów w mojej grze prawdą jest, że ta dobra przyczepność i spójność zapewniają mi również komfortowy komfort. Na końcu ramienia czujemy „potencia”.

Najwyższa wszechstronność tej rakiety zorientowanej na moc pozwala mi osiągnąć najlepsze wyniki w swojej praktyce. Korona Vamos Balck.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.