Emmanuel TECLES, gracz Black Crown, powraca na rakietę: SKY.

Black Crown SKY ma bardzo ładny design z sitkiem w jaskrawym różu i czerni, bardzo estetycznym. Rakieta szybko mnie uwiodła, gdy tylko została podniesiona.

Rakieta do wiosła BLACK-CROWN-SKY-2015

Rozkład masy i jej konsystencja zapowiadały efektywną i wygodną rakietę. Jego waga waha się od 350 gr do 370 gr. Rakieta z okrągłym sitem zaskakuje swoją mocą, podczas gdy ma być głównie rakietą pod kontrolą.

Gram w SKY od prawie roku, dostosowałem się do niego bardzo szybko, mając pożądane odczucia mocy, która jest jego podstawową cechą, a następnie kontrolę. Rzeczywiście, ta precyzja ułatwia grę w precyzję i dawkowanie.

Po połączeniu tych dwóch elementów w mojej grze to prawda, że ​​ta dobra przyczepność i konsystencja zapewniają mi również całkiem przyjemny komfort trzymania. Na końcu ramienia czujemy „la potencia”.

Najwyższa wszechstronność tej rakiety zorientowanej na moc pozwala mi osiągnąć najlepsze wyniki w swojej praktyce. Korona Vamos Balck.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.