Dunlop Padel BLAST to rakieta wiosłowa wypchana najnowszą technologią. Czy to wszystko czyni z siebie rakietę? Tak i nie Pewne jest, że rakieta ma świętą odpowiedź!

banner dunlop padel blast

Właściwości łączące moc i kontrolę

Można łatwo uwierzyć, że BLAST jest rakietą atakującą 100%, kiedy widzisz jednego z najlepszych Juani Mieres z tą pala w rękach. Jednak rakieta jest z pewnością potężna, ale daleko jej do najpotężniejszych na rynku. Dunlop chciał z tym rakietowym połączeniem kontroli i mocy pomimo równowagi główki rakiety.

Jak zwykle u Dunlopa konstrukcja jest niklowa, a aerodynamiczna rama wciąż zaskakuje.

Rakieta pozostaje krucha pomimo wzmocnień. To jest Dunlop. Cena tej technologii i jakość rakiety to z pewnością jej wytrzymałość. Aby nie pomnożyć ciosów w okna lub kraty, BLAST nie potrwa długo.

Dunlop oferuje również te słynne silikonowe kapsułki na ramie. Ta technologia zainteresuje głównie graczy z problemami z rękami. Jest dość skuteczny, a rakieta pochłania wibracje spowodowane przez dziury po kulach.

W przeciwnym razie nie ma nic do zgłoszenia na temat materiału zastosowanego w tej rakiecie, ponieważ jak zwykle również Dunlop oferuje rakietę z pełnego węgla, która nie jest tak powszechna na rynku.

Plus globalement, l’équilibre se trouve au niveau moyen/haut de la raquette. Idéal pour de bon smashs bien liftés.  elle est conçue pour tous les types de joueurs même si les experts apprécieront particulièrement cette raquette. Mais la prise en main est bonne.

Waga: 265 gr / 274 gr. Obserwowana cena publiczna: 250 €.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.