Dunlop Padel BLAST to rakieta wiosłowa wypchana najnowszą technologią. Czy to wszystko czyni z siebie rakietę? Tak i nie Pewne jest, że rakieta ma świętą odpowiedź!

banner dunlop padel blast

Właściwości łączące moc i kontrolę

Można łatwo uwierzyć, że BLAST jest rakietą atakującą 100%, gdy widzisz jednego z najlepszych Juani Mieres z tą pala w rękach. Jednak rakieta jest z pewnością potężna, ale daleko jej do najpotężniejszych na rynku. Dunlop chciał z tym rakietowym połączeniem kontroli i mocy pomimo równowagi główki rakiety.

Jak zwykle u Dunlopa konstrukcja jest niklowa, a aerodynamiczna rama wciąż zaskakuje.

Rakieta pozostaje krucha pomimo wzmocnień. To jest Dunlop. Cena tej technologii i jakość rakiety to z pewnością jej wytrzymałość. Aby nie pomnożyć ciosów w okna lub kraty, BLAST nie potrwa długo.

Dunlop oferuje również te słynne silikonowe kapsułki na ramie. Ta technologia zainteresuje głównie graczy z problemami z rękami. Jest dość skuteczny, a rakieta pochłania wibracje spowodowane przez dziury po kulach.

W przeciwnym razie nie ma nic do zgłoszenia na temat materiału zastosowanego w tej rakiecie, ponieważ jak zwykle również Dunlop oferuje rakietę z pełnego węgla, która nie jest tak powszechna na rynku.

Mówiąc bardziej ogólnie, równowaga znajduje się na średnim / wysokim poziomie rakiety. Idealny do dobrych uderzeń dobrze uniesionych. jest przeznaczony dla wszystkich typów graczy, nawet jeśli eksperci docenią tę rakietę. Ale przyczepność jest dobra.

Waga: 265 gr / 274 gr. Obserwowana cena publiczna: 250 €.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.