Kilka godzin przed rozpoczęciem finałów mistrzostw Francji Padel 2016, Francuska Federacja Tenisowa właśnie ogłosiła skład kur panie i panów.

Kury panie:

Hen-ladies-mistrzostwa-de-France de łopatkowe-2016

Kury:

Hen-meska-mistrzostwa-de-France de łopatkowe-2016

Jak zbudowano te kurczaki?

Te kurczaki zostały zbudowane z następujących punktów:

  • Znany ranking Padela, jedyny jak dotąd ... ranking 2015.
  • Wagi drużyn według turniejów Padel

Następnie kury zostały utworzone przez system „serpentynowy”: 1er w pozycji 1 pula A, 2th w pozycji 1 pula B, 3th w pozycji 1 kura C, 4th w pozycji 1 kura D, 5th w pozycji 2 kura D, 6th w pozycji 2 pula C itd. itd.

Kury są dobrze zrównoważone i trudne do konkurowania. Przynajmniej z oficjalnych elementów FFT.

Byliśmy również uprawnieni do losowania, aby umieścić 2e kury w stole finałowym.

Nasza opinia

Ferma tych kur przebiega według ściśle określonej zasady. Dla mężczyzn pula A wyrządzi szkody. Para Masse / Roumy poczuje się bardzo samotna w obliczu tych stałych bywalców padel Francuski. Baseny B i C są raczej zrównoważone, nawet jeśli francuscy mistrzowie padel Haziza / Scatena są na pozycji wielkich faworytów w swoim basenie. w grupie C trzeba będzie zrobić wszystko, aby nie być drugim, to na pewno. Grupa D jest również zbilansowana. Ostatnio widzieliśmy ogromny postęp pary Poey / Lerustre. Para Lapouge / Veber jest z pewnością tą, której najmniej spodziewamy się u tej kury, ale może zaskoczyć jego świat, gdyby ręka Fabiena Vebera trzymała się.

U kobiet rozstawione nr 1 i 2 French mogły spotkać się z połową, co jest szczerze mówiąc wystarczająco duże, jeśli znasz obecną hegemonię tych dwóch par na zawodach. Jeśli zaczniemy obliczenia gry ... Niestety dla niektórych par, takich jak Val d'Oise w basenie C 4e na mistrzostwach Francji 2015, trudno będzie przejść etap kury. Ale Riojo / Blankson-Hemans mają więcej niż jedną sztuczkę w rękawie.

Nawet jeśli nie ma idealnych stołów, wydaje się, że te mistrzostwa Francji w paddle rozpoczęły się od dobrej wiadomości dnia: Brak wiadomości / Dobre wieści, FFT może wysłać swoją selekcję do mistrzostw świata w Padel zespół sobotni wieczór w FIP. Lista będzie odpowiadać parom 4 zakwalifikowanym do półfinałów. Oczywiście wszystko to jest domysłem, ale pozwala zmotywować żołnierzy do mistrzostw Francji padla 2016.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.