To był pachnący pudrem finał w klubie Activate Sport na Teneryfie podczas Canarias Open. W towarzystwie gali Germani Tolito Aguirre jest na misji w tym tygodniu i nie ma ochoty wyjeżdżać bez trofeum. Z drugiej strony Torre / Ramos ucierpieli, aby dotrzeć do tego finału i jak zwykle drogo sprzeda swoją skórę.

Torre Ramos ostateczna Canarias

Pierwsza runda opanowana przez Tolito i Tito

W przeciwieństwie do półfinału, w którym weszli bardzo nieśmiało, Allemandi i Aguirre od razu byli bardzo agresywni. Znamy impulsywność Tolito, ale w tej rundzie inauguracyjnej jest ona całkowicie opanowana. Torre be Ramos może dać z siebie wszystko i zmusić przeciwników do grania coraz dłuższymi punktami, to nie wystarczy, by zatrzymać maszynę.

Lobby Tolito Aguirre

Całość kończy seria puntaz, które skręcają w tym samym kierunku. Pierwsze uruchomienie 6/3 Germani/Aguirre.

Bezbłędny wniosek

Bardzo liczna publiczność i przybyła głównie po to, aby poprzeć Aguirre/niemiecki chcą więcej. I to bez liczenia na Germana w trybie maszynowym, który nie popełnia błędów i dźwiga na ramionach swoją drużynę. Po zwycięskim półfinale Tito oświadczył: „Moim zadaniem jest sprawić, by Tolito się uśmiechnął, a to nie jest łatwe każdego dnia! ”. Dziś Tolito uśmiecha się i nie traci okazji, by być ostatecznym.

Zwycięzcy Germani APT Canarias Open

Mimo 3 puntos de oro nie było nic do roboty i trofeum poleciało na stronę argentyńską. Tito i Tolito dodadzą trzeci tytuł na następnym przystanku APT w Argentynie.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!