Król Bela tańczy swój ostatni taniec w Mar Del Plata, na pierwszym i ostatnim turnieju Premier Padel w Argentynie w tym sezonie. Ten, który wygrał wszystko, rozgrywa zatem swój ostatni profesjonalny turniej w swoim kraju.

To już nie tajemnica: gra Fernando Belasteguin jego ostatni sezon jako profesjonalny gracz, po ponad 30 latach spędzonych na stokach. Ten, który przekroczył wieki i który ewoluował wraz z największymi, odejdzie pod koniec roku.

Odtąd to właśnie ze swoim krajem żegna się Fernando Belasteguin. Wczoraj, podczas pierwszej rundy, para Belasteguin/Tello prawie skierowała się w stronę drzwi wyjściowych Paweł Lijo et Jose diestro. Bliskie zwycięstwo w trzech setach: 7/6 (8) 4/6 7/5.

Na zakończenie spotkania Szef otrzymał owację na stojąco od licznie zgromadzonej publiczności w Mar Del Plata. Fernando Belasteguin, który prawie opuścił Argentynę wcześniej, niż oczekiwano, będzie mógł kontynuować swoją przygodę u boku Juana Tello.

Podczas kolejnego meczu para Tello/Belasteguin zmierzy się z duetem Barahona/Zapata. Argentyńska para będzie próbowała kontynuować przygodę w Ameryce Południowej. Mecz, który będzie kontynuowany kanał YouTube pt Premier Padel :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.