Najlepsi gracze na świecie wspierają nowy profesjonalny obwód padel utworzona przez Międzynarodową Federację Padel oraz Qatar Sports Investments.

mamy cskompilowałem niektóre wiadomości wsparcia graczy, którzy w dużej mierze pochodzą ze Stowarzyszenia Zawodowych Graczy z padel.

Wśród wszystkich tych przesłań, jedno przesłanie wyróżnia się spośród innych: to od światowej legendy padel, BELA.

Fernando Belasteguin od wielu miesięcy forsuje tę zmianę. Już w naszych wywiadach, nawet jeśli zawsze był bardzo profesjonalny, udało mu się wślizgnąć wiadomość: nie istniało, że World Padel Tour.

Insynuacja, która nabiera pełnego znaczenia dzisiaj, zwłaszcza gdy czytamy jego przesłanie poparcia dla nowego profesjonalnego obwodu padel "zmiana gry“. (innymi słowy: sytuacja się zmieniła, padel profesjonalista może rozpocząć prawdziwą rewolucję)

Słowa i wsparcie, które zostały wydane i uczynione oficjalnymi. Jeśli World Padel Tour używany do karania graczy, którzy mogli go pośrednio lub bezpośrednio krytykować, jaką politykę zastosuje teraz WPT? Jego stanowisko od początku tej afery tylko zdaje się wzmacniać przekaz graczy i koalicji FIP/QSI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.