Enebe Combat Attack Carbon 7.1 to, jak sama nazwa wskazuje, rakieta dla fanów ofensywnych gier. Nie tylko dla miłośników gdzie indziej. To bardzo wysokiej klasy rakieta Enebe. Jest przeznaczony dla zawodników, którzy grają głównie po lewej stronie i których rolą jest ukończenie punktu.

Uważaj, to uderzy

Jeśli chcesz mocno uderzyć, ta rakieta jest dla Ciebie. Diament w kształcie rakiety, jeśli zostanie wzięty do ręki, wydaje się bardzo plastyczny, w rzeczywistości jest prawdziwą bombą na ziemi.

Rakieta wykorzystuje również słynną czarną gumkę Aeroxa (HR3) i system podwójnej rurki na krawędzi rakiety. Te technologie są bardzo dobre i pokazały, że możesz na nich liczyć.

Oczywiście to, co zyskujemy w mocy, tracimy nad nią kontrolę. Należy zrozumieć, że jest to quasi niezmienna reguła, nawet jeśli mogą istnieć wyjątki.

Nienaganna jakość

Enebe oferuje sito od plastra do nadgarstka rakiety. To 100% węgla. Wiele rakiet śnieżnych mówi o pełnej zawartości węgla, gdy niekoniecznie tak jest. Enebe tutaj nie oszuka swojego klienta. Materiał jest topowy i naprawdę zasługuje na silny rozwój we Francji.

Pod względem jakości i poziomu wymagań myślimy o niedawno przetestowanych rakietach śnieżnych Duruus. Są to rakiety śnieżne, które oferują dobre korzyści tylko dzięki zaawansowanym technologiom.

Pamiętaj, że z tej rakiety korzysta zawodowy gracz Adrian Biglieri.

Ulepszenie walki

Estetycznie, jak większość Enebe, nie ma nic złego. Atak również zajmuje znaczną część kodu koloru Walki.

Płaskowyż tej nowej rakiety wydaje się być równoznaczny z walką. Przyzwyczajamy się do tego szybko z dobrym komfortem dzięki dobrej równowadze.

Nie spełniając wymagań Enebe RSX, La Attack przypomina Enebe Aerox pod względem dotyku.

Mówiąc bardziej globalnie, jeśli rakieta ma być skierowana głównie do zaawansowanych graczy, uzasadnione jest stwierdzenie, że mniej wydajni gracze będą mogli korzystać z tej rakiety bez ryzyka w obronie, ataku lub w locie, oferuje bardzo kompletny program ,

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.