Po sukcesie ENEBE SPITFIRE 2016, ENEBE odnawia zaufanie do tego modelu, proponując ENEBE SPITFIRE 2017.

Jest to pierwsza rakieta spośród 5 rakiet z serii EVOLUTION, która ma zostać odnowiona i nie tylko!

Dla ENEBE jest to rakieta, która zapewni największą moc na rynku padel w 2017. W każdym razie projekt jest ambitny. SPITFIRE 2016 był już świętą rakietą, szczególnie nerwową.

Nowy ENEBE SPITFIRE 2 został wzmocniony technologią SuperLight Frame. Ta nowa technologia zapewnia lepszą trwałość przy jednoczesnym uzyskiwaniu mocy. Technologia ta nie obniża obsługi rakiety, wręcz przeciwnie, pomimo tego wzrostu mocy.

Rozumiesz, to jest rakieta dla atakującego. Jak większość Enebe, rakieta charakteryzuje się wygodą, pomimo tego, że rakieta jest nadal techniczna i nerwowa.

Ciężar rakiety pochyla się w kierunku jego głowy. Nikogo nie zaskoczy, jeśli powiemy, że musisz mieć dobre ramię, aby korzystać z tej rakiety.

Technologia TEXTREME, technologia zastosowana już w poprzednim modelu, daje mu dużą moc.

W części estetycznej rakieta została odnowiona za pomocą sita jeszcze ciemniejszego niż poprzedni model. Fluorescencyjne kolory wyróżniają się bardziej. Jego nowy wygląd bardzo zaskoczy.

Zawodnik World Padel Tour Victor Sanchez Vera jako pierwszy doświadczył ENEBE SPITFIRE 2 podczas turnieju Haya w Holandii, który wygrał.

Dla profesjonalnego gracza to rakieta „Co zapewnia dużą stabilność. Moje strzały są skuteczniejsze ".

Enebe kontynuuje swoją wielką przygodę w Padel z produktami « wyprodukowano w Hiszpanii ".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.