Już trzeci rok z rzędu firma Monte Carlo International Sport organizuje „Fabrice Pastor Cup”, południowoamerykański tor wyścigowy. padel w trzech krajach: Chile, Argentynie i Brazylii.

Obwód poza kontynuacją wspierania rozwoju padel na arenie międzynarodowej Fabrice Paster Cup pozwoli niektórym graczom uczestniczyć, tak jak w zeszłym roku, w Master du World Padel Tour : Monte Carlo Padel Mistrz.

Gracz i przedsiębiorca z Monako Fabrice Pastor organizuje trzy turnieje w Ameryce Południowej, w których najlepsi gracze na świecie wezmą udział w „rundzie finałowej”, słynnym finale toru.

Opuszczony obwód damski

Trzy turnieje odbędą się w tym roku tylko w kategorii mężczyzn. W związku z tym imprezy dla kobiet nie będą się odbywać. Należy pamiętać, że Fabrice Pastor Cup poczynił jednak starania w poprzednich latach, niestety koszt byłby zbyt wysoki w porównaniu z „powrotem społeczeństwa”. Imprezy dla pań mogą zostać wyróżnione, zwłaszcza podczas Monte Carlo Padel Mistrzu, padel cóż, bądź mieszanym sportem, walka kobiet jest złem, które jest poza zasięgiem Fabrice Padel Puchar.

Zawody rozpoczynają się w Chile

Trasa rozpocznie się w stolicy Chile, Santiago, od 20 do lutego 26 w Club Palestino.

W następnym tygodniu, od 1er do 5 March, odbędzie się drugi turniej na terytorium Argentyny w Racket Club Club, historycznym kompleksie sportowym w Buenos Aires. To wydarzenie będzie miało również znaczenie dla toru argentyńskiego (AJPP) Padel Association of Argentina.

Ostatni turniej odbędzie się w mieście Porto Alegre (Brazylia) w weekend 16 w marcu 19. Będzie także częścią lokalnego kalendarza brazylijskiego, Cobrapa (brazylijska konfederacja Padel); wydarzenie odbędzie się w klubie PadelPro.

Ceny: Etap WPT + Transports

Podobnie jak w poprzednich latach, zwycięskie pary otrzymają również nagrody i nagrody pieniężne, możliwość uczestnictwa w etapie profesjonalnego obwodu z opłaconymi kosztami transportu, zakwaterowania i posiłków.

Pamiętamy, że w ubiegłym roku w Monte Carlo Padel Master młody argentyński zespół Chingotto / Tello niemal stworzył ogromną niespodziankę, grając ze światowymi liczbami 2 Paquito / Sanyo.

Celem społeczeństwa Monegasque jest zachęcenie młodych par z innych krajów do przyłączenia się do profesjonalnego obwodu Padel (The World Padel Tour). Umożliwiło to także brazylijskiemu zawodnikowi Lucasowi Campagnolo (który będzie grał w tym roku z Martinem Di Nenno) lub chilijskiemu Javierowi Valdésowi grę w tym sezonie na zawodowym torze.

Wystawa z najlepszymi

W ramach turnieju w Buenos Aires odbędzie się „runda finałowa”. W sobotę 4 i niedzielę 5 marca najlepsi gracze obwodu profesjonalnego wezmą udział w turnieju wystawienniczym.

Następnie kilku graczy z międzynarodowej delegacji sportowej Monte-Carlo pojedzie do Hiszpanii, aby wziąć udział w XXXIII Mistrzostwach Hiszpanii Drużyny z nowo utworzoną drużyną Monte Carlo-Entrena Padel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.