Jeśli chodzi o mężczyzn, Francja wygrała bilet na półfinały mistrzostw Europy w wiosłowaniu drużynowym 2015 i spotka się z Belgią. (Jutro z 10h)

U kobiet nie było żadnej sztuczki. Gdyby Lines Meites i Emmelien Lambreights musieli walczyć o opuszczenie pierwszego meczu z Holandią, kurs zdrowia dla pozostałych par francuskich.

„Nie takie łatwe

W przeciwieństwie do holenderskiego zespołu, który ponumerował swoje pary według poziomu każdego z nich, zespół Francji zdecydował się umieścić zespół 2 (Halls / Carity) w 1, zespół 3 ( Ferrrandez / Desliens) w 2 i zespół 1 (Haziza / Scatena) w 3. Balance: przechodzi, ale graliśmy w niebezpieczną grę.

Mecz 1: Alexis Salles boli, ale odważny i wspaniały Cédric Carité

Przeciwko Holandii droga była długa, kręta, ale zwycięstwo było na końcu, ze szczególnie większym strachem niż krzywdą dla Alexis Salles, która w swoim pierwszym meczu z drużyną francuską przeciwko Holandii wije się kostka w jednym punkcie.

Uważano, że Francja przejmuje wodę po przegraniu pierwszego seta, ale bardzo zaskakująco Holandia upadła całkowicie, podczas gdy Francja walczy o zwycięstwo w tym meczu. Alexis Salles był w stanie spocząć na wielkim Cédric Carité, który nie waha się przejąć swoich obowiązków na wszystkich wysokich piłkach po stronie Alexis Salles.

Wynik końcowy: 5 / 7 6 / 1 6 / 3

Jak jutro zespół Francji zostanie skomponowany do półfinałów? „Skomplikowane” - mówi Jerome Ferrandez, reprezentant Francji, ale także fizjoterapeuta. Dla niego „są szanse, że ból będzie dziś większy"

Mecz 2: Jérôme Ferrandez i Simon Desliens poważnie, ale niewystarczająco

Dwóch francuskich graczy grało po raz pierwszy razem. Może tego właśnie brakowało bardzo zwartej holenderskiej parze, która zwykle gra razem. (6 / 2 4 / 6 6 / 3)

Ferrandez jako Desliens próbował wszystkiego, aby wygrać, ale w gorących chwilach Holendrzy byli bardziej skuteczni.

Mały alert strategiczny przy wyborze umieszczenia ich w 2, gdy były one pod każdym względem lepsze niż zespół 3 w Holandii. Byłoby dużo żalu, gdyby Alexis Salles musiał wycofać się i stracić ten punkt w meczu 1. Medytować ...

3 Mecz: Haziza / Scatena: Bossowie wędrują

Nie było żadnych dopasowań. Para holenderska była znacznie poniżej naszej francuskiej. Haziza i Scatena wygrywają 6 / 4 6 / 3 w trybie ekspresowym.

Można powiedzieć, że sklep został uratowany przez Carité / Salles. Spotkanie jutro, aby wiedzieć, czy Alexis Salles rozegra mecz z Belgiem, czy też zostanie zastąpiony z powodu kontuzji kostki.

Bądź jednak ostrożny, ponieważ zespół belgijski jest z pewnością bardziej jednorodny niż Holandia. Tak naprawdę nie ma ubezpieczenia. Konieczne będzie dokonanie wyboru:
1 / Kto grać w 1? W 2? W 3?
2 / O wyborze partnera Jerome Ferrandeza, który w jakikolwiek sposób z pewnością utrzyma swoją pozycję gracza, prawda? Simon Desliens czy Simon Boissé?
3 / Alexis Salles, czy on musi jutro stanąć z Cédricem Carité, kiedy ma słabą kostkę?

Z przodu mamy graczy, którzy brali udział w mistrzostwach świata przez zespół padel. Mają doświadczenie. wszyscy są zawodnikami (byłymi zawodowcami tenisa lub bardzo dobrymi tenisistami ...). Dla niektórych byłby to nawet finał, zanim Hiszpania nie będzie obecna, Anglia i Portugalia nie przyjechały z najlepszymi graczami z powodu otwartego konfliktu między przedstawicielami 2 portugalskiego padla ”.

Informacje o wyłączności: Simon Boissé wybrał najlepszą drużynę do gry w petanque na boisku do padla przez cały zespół po niezapomnianym turnieju. Czy wpłynie to na wybór kapitana Alexisa Sallesa, aby zaufał mu Jerome Ferrandez? Tylko przyszłość nam to powie.

U kobiet: 3 / 0 ... Kto będzie następny?

Dalej: Francja / Portugalia jest ostatecznym oczekiwaniem wszystkich obserwatorów padel. Do tej pory Francja była ponad walką.

Tylko skomplikowany mecz: jeden z Line Meites i Emmelien Lambreghts, którzy realizują wielki mecz przeciwko skomplikowanym graczom.

Laura Clergue / Audrey Casanova i Géraldine Sorel / Sandy Godard nie musiały zmuszać się do wygrania w dwóch setach z rzędu.

Walka z Portugalią będzie trudna. Odbędzie się w niedzielę. Jutro jest dzień wolny.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.