W zawodach zarówno męskich, jak i kobiecych Francja zapewniła niemal doskonałe wyniki, osiągając półfinały mistrzostw Europy Padel 2017 w Estoril.

Kompletny i skuteczny francuski

Panie najpierw pokazały drogę do zwycięstwa nad dobrym szwedzkim zespołem. Ale Francja była zdecydowanie najlepsza, ponieważ miała pełniejszych graczy w terenie.

W pierwszym meczu Alix Collombon i Jessica Ginier nie robią ćwierćfinału, aby wygrać mecz w dwóch setach. Następnie Elodie Damiano i Léa Godallier próbują przywrócić ten punkt do domu. Ale spadnie na najlepszy szwedzki zespół, a nasz francuski logicznie spadnie.

Laura Clergue i Audrey Casanova musiały przywrócić ten decydujący punkt. I zrobili to w bardzo przekonujący sposób przeciwko bardzo dobrym Szwedom.

W półfinałach spróbuje strzelić do groźnego Portugalczyka. Francja jest z zewnątrz, ale nie jest tak daleko. W obliczu Portugalczyków Francja może marzyć! Jego półfinał odbędzie się w Estoril Tennis Club Central na 13H30.

Imperial French

W przypadku mężczyzn Francja była przeciwna Belgii. Narody, które doskonale się znają, ponieważ grają się na międzynarodowych imprezach. Aby otworzyć piłkę, para Blanqué / Bergeron dziedziczy belgijską parę Montoisy / Rochus. Wybuchowy mecz pomiędzy graczami, którzy dobrze się znają. Mecz rozpoczyna się w ścisłej fazie i potrwa do ostatniego punktu. Ale ostatecznie Blanqué / Bergon udało się świetnie zakończyć i wygrać w zestawach 3.

Za parą Moreau / Haziza wykonuje robotę i szybko wygrywa w dwóch setach z Belgią zbyt uczciwie.

Wreszcie w meczu 3e, który był bez stawki, Scatena / Ritz przechodzi.

Jutro Francja zagra z Hiszpanią, wicemistrzem świata padel, wielkim faworytem zawodów. Jeśli chodzi o doświadczenie i chwałę, Francja zagra również z Hiszpanami w centralnym klubie 13H30.

Franck Binisti - Padel Magazyn
Zdjęcie: @Fernando Corretja - Padel Rozbić
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.