Najlepszy początek Indywidualnego Otwarcia Mistrzostw Europy Padel 2018 w Estoril Tennis Club.

hez panie, nasza francuska para Audrey Casanova / Laura Clergue jest głową 7, która pozwala mu unikać dużych par. Może być nawet możliwy szok francusko-francuski w finałach 8e przeciwko Lei Godallier / Marianne Van Daele zrezygnowany także z pierwszej rundy.

Niełatwo rozpocząć bez okrążenia rozgrzewającego dla dziewcząt. Zwłaszcza, że ​​Godallier / Van Daele będą musieli rozegrać wielki mecz ze zwycięzcami pojedynku Shana Oyen / Elizabeth Wyckaert (BEL) vs. Marina Afonso / Diana Silva (POR), aby mieć nadzieję na osiągnięcie 8e.

Elodie Damiano / Maï Vo będzie miała pierwszą rundę, co nie jest oczywiste przeciwko belgijskiej parze Caroline Bailly / Jana Bonnarens. Będzie to pierwsza runda dla tych dwóch par.

Para Alix Collombon / Jessica Ginier, mistrzyni Francji w tytule, dziedziczy najgorszą część tabeli, ponieważ jeśli pierwsza runda nie powinna stanowić dla naszych Francuzów zbyt wielu problemów z holenderską Sabiną Schutelaar i Tess van Dinteren, powinna zagraj z 16e portugalska para Filipa Mendonça / Ana Catarina Nogueira ... Mecz, który powinien zostać rozegrany dzisiaj na 18h.

Niestety znaczna liczba hiszpańskich graczy zdecydowała się nie otwierać.

W przypadku mężczyzn, Bastien Blanque / Johan Bergeron, para mistrzów Francji padel mogła osiągnąć 8e finał do gry przeciwko hiszpańskiej parze Juan Martin Diaz / Pablo Lijo. Wystarczy powiedzieć, że w przypadku naszych francuskich liczb celem jest wykonanie zadania i pozwolić sobie na grę przeciwko jednej z wielkich postaci profesjonalnego padla, czyli JMD.

Para wicemistrz Francji, Jérémy Ritz / Jérémy Scatena, ma skomplikowane zdjęcie, ponieważ od finałów 16e zmierzy się z hiszpańskim Guillermo Lahozem i Alejandro Ruizem ... Innymi słowy, maksymalnie wykorzysta nasz francuski.

Side Robin Haziza / Maxime Moreau, spodziewamy się wielkiego meczu w 16e przeciwko portugalskiemu iago Santos / Pedro Plantier, które dobrze znamy we Francji. Francuzi będą słabszymi od tego meczu, nawet jeśli pozostanie nadzieja na grę w 8e w obliczu .... Guillermo Lahoz i Alejandro Ruiz.

Im lepiej wśród naszych Francuzów, tym bardziej, że Jérôme Ferrandez i Loïc Le Panse mają szansę dotrzeć do ćwierćfinału, nawet jeśli trasa będzie trudna. Rzeczywiście, nie ma pary portugalskiej ani hiszpańskiej w ich części stołu.

Co do pań, wszystkie hiszpańskie pary nie zarejestrowały się w tym Open, pozostawiając kilka małych miejsc dla osób z zewnątrz. W tym kwartale mogliśmy się spodziewać wielkiego meczu Francja / Włochy z magikiem Marcello Capitani, który tak bardzo bolał we Francji, rok temu, każdego dnia na mistrzostwach świata w Padla 2016. Marcello będzie kojarzony z poważnym klientem: Andres Britos.

Pamiętajcie, że poważne rzeczy dla pań i panów Drużyny Francji zaczynają się jutro przed startem wiosła drużynowego Mistrzostw Europy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.