Mistrzostwa świata w drużynach Padel zaczynają się od mężczyzn we wtorek po południu i smacznej Francji / Paragwaju na Padel Club Central w Quinta da Marinha w Cascais ...

Jeśli Paragwaj jest ulubionym zespołem w grupie C, jego grupa składająca się również z Belgii i Włoch wydaje się stosunkowo jednorodna. Francja uniknęła narodów, które dominują w świecie Padel: Hiszpanii i Argentyny.

U kobiet jest to kolejny przypadek, ponieważ znajdują się w grupie A hiszpańskiego giganta. Jeśli przeciwko Francji Francja niestety nie ma prawie szans na wygraną, wszystko będzie rozgrywane przeciwko Meksykowi, drugiemu krajowi, który tworzy pulę A.

U kobiet, podobnie jak u mężczyzn, nie ma wyboru. Aby opuścić kury i wejść do stołu finałowego, konieczne jest bycie częścią pierwszej kury 2.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.