Mistrzostwa świata padel przez zespół rozpocząć od mężczyzn we wtorek po południu i smaczne Francja / Paragwaj na Central du Padel Quinta da Marinha Club w Cascais…

Jeśli Paragwaj jest faworytem w grupie C, jego grupa, w której skład wchodzą również Belgia i Włochy, wydaje się stosunkowo jednorodna. Francja w szczególności uniknęła narodów, które dominują w padel na całym świecie: Hiszpania i Argentyna.

U kobiet jest to kolejny przypadek, ponieważ znajdują się w grupie A hiszpańskiego giganta. Jeśli przeciwko Francji Francja niestety nie ma prawie szans na wygraną, wszystko będzie rozgrywane przeciwko Meksykowi, drugiemu krajowi, który tworzy pulę A.

U kobiet, podobnie jak u mężczyzn, nie ma wyboru. Aby opuścić kury i wejść do stołu finałowego, konieczne jest bycie częścią pierwszej kury 2.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.