Padel Magazyn - Padel rozwija się we Francji, podobnie jak jego wizerunek jako narodu padel. I zawdzięczamy to, przynajmniej w dużej części, Nallé Grinda, która wygrała US Open Padel w ten weekend w Miami. Jednak było to dalekie od wygranej. W ten sposób US Open powitało najlepsze drużyny z USA. Jakby tego było mało, zawodowcy z Hiszpanii, Argentyny i Meksyku utrudniali zdobycie czołówki w USA.

Szef nr 8, francusko-amerykańska para złożona z Nallé Grinda i Wayne Boich, wykonała wielki cios, usuwając nasiona nr 1, parę Argentina Trevisan i Conselo 6-3 7-5. Niektórzy twierdzą, że był to finał przed godziną, ponieważ para Grinda / Boich prowadziła resztę turnieju bez żadnych problemów.

Reszta turnieju była więc łatwiejsza. W połowie francusko-amerykańska para pokonała Danny'ego Encinasa (Chile) i Pablo Beltramino (Argentyna) 6 / 2-6 / 3.

Przypomnij sobie, że Encinas wygrał ostatni etap amerykańskiego toru z Nallé Grindą, ale jego zmiana partnera będzie śmiertelna.

Finał przeciwstawił się zatem najlepszemu # 2 złożonemu z Pippo Gonzalez (29e Argentyńczyk) i Ivan Gonzalez (Madrilenian) do francusko-amerykańskiej pary Grinda-Boich.

Spodziewaliśmy się ciężkiej walki, ale obcy natychmiast przejęli kontrolę nad siecią i prowadzili 4 / 0. Grinda i Boish nie pozwolili przeciwnej parze wrócić do meczu. Pod kontrolą wygrał turniej z wynikiem 6 / 1-6 / 3.

Zwycięstwo pozwala Wayne'owi Boichowi zdobyć miejsce w reprezentacji USA na Mistrzostwa Świata pod koniec roku w Palma de Mallorca.

Inną informacją z weekendu jest ogłoszenie utworzenia nowych klubów Padel 2 w Miami na styczeń 2015. Klub 8 działa w samym sercu Śródmieścia (najważniejsza dzielnica biznesowa FLoride w Miami), a przede wszystkim wspaniały 13 Short Club w eleganckiej nadmorskiej dzielnicy Coconut Grove.

Nalle Grinda wrócił do Francji, aby wziąć udział w torze francuskim i międzynarodowych turniejach Aix, Sophii i Monako w celu przeprowadzenia turnieju selekcyjnego do mistrzostw świata pod koniec roku ... Wreszcie, jeśli Francja może uczestniczyć.

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.