Po bardzo skomplikowanym dniu dla zespół Francji panie i panowie wczoraj kiedy drużynowych mistrzostw świata Padel 2016 w Lizbonie, Francuzom udało się podnieść głowy, wygrywając wszystkie mecze i licząc, że zajmą 9 miejsce, co jest równoznaczne z bezpośrednimi kwalifikacjami do następnych mistrzostw świata w drużynie padel.

Francuzi odzyskują zaufanie do Chile

Wśród kobiet, przeciwko Chile, Francja była znacznie wyżej na 3 spotkaniach. Casanova / Clergy wygrał mecz, zadając Chilijczykom 6/0 6/2. Collombon / Ginier również wykonał dobrą robotę, łatwo przechodząc przeciwko Chilijczykom z wynikiem 6/2 6/3. Mecz, który ostatecznie był najbardziej skomplikowany, był z pewnością meczem Godarda / Sorela, który grał w 3 i zagrał w pierwszej chilijskiej parze. Poważny mecz naszego Francuza, który wygra w 1 setach (2/6 3/6). Powinna zagrać w Belgii, która właśnie wygrała swój pierwszy mecz, lub w Paragwaju, równie poważnym przeciwniku.

Jeśli chodzi o mężczyzn, para niespodzianek na mistrzostwach Francji w Padel, Lapouge / Veber, był napędzany po raz pierwszy na tym świecie. Bardzo pozytywny wynik, ponieważ bardzo dobrze pasuje do Amerykanów. Wygrywa 6/2 6/1 i bierze poważną możliwość w przypadku przyszłych meczów, które będą bardziej skomplikowane. W 2 para Scatena / Moreau powstał, aby grać przeciwko parze znanej już Francuzom: Alcantara / Riveroll, Bardzo mieszany mecz z wzlotami i upadkami. Ale w końcu Francja wygrała z wynikiem 6/3 2/6 6/4. Mecz 3, mecz bez stawki, zostanie przekazany przez Amerykanów Francji.

Jutro Francja stanie przed wielkim przystojniakiem, ponieważ prawdopodobnie będzie walczyć z Portugalią, która obecnie gra z Meksykiem. Ale Portugalia jest faworytem tej części stołu. Już prowadzi mecz na 0 z Meksykiem. Przypomnij sobie, że Portugalia znalazła się w strasznej grupie z Brazylią i Hiszpanią. Jutro Francja będzie musiała zdjąć rękawiczki, aby przejść kurs i mieć nadzieję na potwierdzenie swojego bezpośredniego biletu na finał kolejnych mistrzostw świata w Padel.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.