Co myśleć o serii Supernova od Adidasa Padel ? Prawdą jest, że Adidas Padel oferuje wiele modeli, wiele zakresów… Gracze, czy gubicie się w tym wszystkim? Pomożemy Ci.

Seria pro vs. zakres potwierdzony

Zobaczysz, pod względem ceny, najdroższe są oczywiście najbardziej zaawansowane i uważane za profesjonalny asortyment. Są to następujące rakiety śnieżne:

  • adipower ATTACK
  • CONTROL adipower
  • ATAK WĘGLA
  • KONTROLA Węgla

Nie wrócimy do tych koncentratów technologicznych, o których mówiliśmy już obszernie w poprzednich artykułach.

Co więc w przybliżeniu potwierdza potwierdzony zakres: SUPERNOVA?

Po pierwszej obserwacji, rakiety w tym zasięgu to w dużej mierze gracze.
Drugie spostrzeżenie zostaną podane tym, którzy nie chcą pełnego węgla

Gama Supernova oferuje typy rakiet 3:

  • Supernova ATTACK
  • KONTROLA supernowej

adidas-paddle-supernowa-control

  • supernowa KOBIETA

Zacznijmy od Kobiety. Dużą różnicą w porównaniu z innymi modelami 2 jest waga 15 gramów średnio mniej niż ATAK lub KONTROLA. Jednak pod względem czucia znajdujemy kontrolę Supernova Control. Kobieta to rakieta, która ma wszystko pod kontrolą. Przeciwnie, nie oczekuj rakiety, która pozwoli ci łatwo wydostać się z piłek. Rakieta nie ma słynnych zewnętrznych włókien ramy, które stabilizują rakietę podczas silnego uderzenia. Z drugiej strony technologia ta jest bardzo przydatna w przypadku ataku z zakresu Supernova (który ma w ten sposób POWER EMBOSSED RIDGE)

Rakiety 3 używają LINII SMART HOLES. Jest to technologia, która poprawia wytrzymałość rakiety. Jak Przez otwory rozmieszczone w grupach 3 i w równych odległościach. Czy to naprawdę skuteczne? Trudno powiedzieć. Z drugiej strony inne marki używają tego rodzaju systemu. Oczywiście lepiej jest mieć tę technologię niż jej nie mieć.

Rakiety 3 mają na ramie ochronę Adidas. Dobry moment, gdy widzimy w rywalizacji wszystkie te rakiety, które kończą się w koszu po kilku miesiącach lub tygodniach!

Kompletna kompozycja

Jeśli chodzi o atak, jego równowaga jest wyraźnie na czele. Rakieta skierowana jest do doświadczonych graczy. Jest komfort, ale też nie jest nadzwyczajny. Co więcej, jest to rakieta, która spodoba się graczom szukającym odrobiny sztywności. Jest zrobiony z
ALUTEX FIBER, który ma zwiększyć opór rakiety i zapewnić komfort gry. W rzeczywistości duża waga głowy sprawia, że ​​rakieta jest mniej plastyczna niż jej odpowiednik po stronie obrony. Ale to normalne. Ale aby wybrać, wybierz adipower ATTAQUE.

Jeśli chodzi o Kontrolę Supernowej, nic się nie zgłosiło, wykonuje swoją pracę. Równowaga rakiety raczej wyśrodkowana, rakieta okrągła, krótka rakieta dla obrońcy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.