To wielki dzień w Superduomo w La Rioja w Argentynie. Po tygodniu obfitującym w zwroty akcji to w końcu Tolito Aguirre / Tito Allemandi i Maxi Sanchez Blasco / Juani De Pascual zmierzą się w finale tego argentyńskiego wydarzeniaAPT Padel Wycieczka.

Adrian „Tito„Niemcy i Lew”Tolito„Aguirre bez wątpienia utworzą ulubioną parę tego finału. Po ich występie w Wyspy Kanaryjskie Otwarte, wydaje się, że Tito i Tolito podbiją pierwsze miejsce w rankingu.

Po drugiej stronie siatki Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual zagrają swój drugi finał APT Padel Okrągły. Pierwszy raz, Węgry, młodzi Argentyńczycy przegrali z Dal Bianco/Arce mimo dobrego meczu.

Dziś przed publicznością outsiderzy mają nową okazję, by pokazać, dlaczego specjaliści od padel umieścić je wśród największych talentów padel Świat.

Finał rozpocznie się o 14:30 (19:30) i będzie można go oglądać na żywo na APT Youtube Padel Wycieczka.

14h30: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani vs Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !