Podczas tygodni 2 liga Midi-Pyrénées oferowała inicjację padla przez cały czas trwania międzynarodowego turnieju Toulouse - Balma (marsz 5-13).

I nie tylko! Ponieważ liga oferowała również zatwierdzony turniej padel podczas tych prawie 10 dni.

„Bardzo pozytywne i można je odnowić”

Bilans jest bardzo pozytywny i „ doświadczenie z pewnością zostanie odnowione Wyjaśnia Pierre DOUMAYROU, prezes ligi tenisowej Midi-Pyrenees i wiceprezydent FFT, odpowiedzialny za federalne zgromadzenia.

« Od wielu lat myślimy o Padel i angażujemy się coraz bardziej. Dowodem na to jest kort do padla na międzynarodowy turniej tenisowy w Tuluzie - Balma Dodaje prezes ligi Midi-Pyrenees.

Ustanowienie inicjacji i szkolenia dla nauczycieli tenisa

Trening Padel / Padel z sankcjonowanym przez DES / FFT turniejem padel na czas trwania turnieju tenisowego. Krótko mówiąc, pełny tydzień.

Według organizacji strzelamy średnio z więcej niż Gracze 50 dziennie na boisku ".

Dzień treningowy dla stażystów w centrum tenisowym Midi Pyrenees liczył zawodników 25.

Promocja dnia Padel w niedzielę 13 dla nauczycieli i liderów klubów tenisowych liczyła ludzi 50.

Dzieje się tak po dużym tygodniu treningu padla dla tenisowych DE w ustawicznym kształceniu nauczycieli w Stade Toulouse.

Gregoire Louis, dyrektor ligi tenisa Midi-Pyrénées kończy, wyjaśniając, że „ Wszystko to było możliwe dzięki lidze Midi Pyrenees / Adidas Padel - Padel Red Sports / For My Padel »

IMBERT Laurent-BLANQUE Bastien i VO Mai-MEITES Line wygrywają turniej FFT

Turniej rozpoczął się w piątek 4 marca. Drużyny męskie 30 / Drużyny damskie 8. Gregory Louis, dyrektor ds. Treningu tenisowego ligi Midi-Pyrénées wyjaśnia, że ​​„ padel był pełen głośnego turnieju i udziału dużych francuskich par mężczyzn i kobiet ".

U kobiet VO i MEITES nie pozostawiają szansy przeciwnym parom na nadzieję na wygraną w turnieju padel. Nie stracono żadnego zestawu.

Dla mężczyzn jest to z pewnością pierwszy raz w historii panów Padel, odkąd IMBERT Laurent-BLANQUE Bastien wygrał ten turniej na WO w finale. BERNARD Brice, partner SALLES Alexis, ucierpiałby. Para nie mogła zapewnić tego finału. Mecz wystawowy został w końcu rozegrany i dla przypomnienia Salles / Tap pokonał zwycięzców turnieju następującymi wynikami: 7 / 5 7 / 6.

Wszystkie wyniki tutaj: Żywy obraz Padel balma toulouse

Witryna ligi na wideo

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.