Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard będą codziennie powiększać ligę i jej przedstawicieli na Mistrzostwa Francji Padel w Padel Club w Lyonie (Padel Central). Siga ligi Guyenne.

DZIEWCZĘCE

1 / Ścieżka fitness

Séverine HUET (SH): Zacząłem grać w tenisa w wieku 6 lat w Châteaubriand (44). Jestem absolwentem klubu tenisowego Laval od lat 10. Mój najlepszy ranking to 15, a obecnie jestem 15 / 3. Grałem w National 2 na AS Patton (35).

Mallory PREEL (MP): Gram w tenisa od wieku 10. Konkurs rozpocząłem na 11 lata temu i nigdy nie przestałem. Trenowałem w klubie tenisowym Condé sur Sarthe (61). Z powodów zawodowych dołączyłem do 2011 Tennis Club (53). Jestem w rankingu 15 / 3, mój najlepszy ranking.

2 / Odkrycie Padela

SH: Discovery padel 4 lata temu z przyjacielem, który mieszka na południu Francji.

MP: Pierwsza część w Laval (53), są lata 3, u moich partnerów w drużynie tenisowej.

3 / Doświadczenie i cele

SH: Grałem kilkanaście razy na padlu. Sportowo trenuję wiosło od czasu do czasu. W przyszłości chciałbym grać częściej.

MP: Grałem kilkanaście razy na padlu, aby ćwiczyć inny sport rakietowy z moimi partnerami tenisowymi. Padel pozostanie dla mnie hobby.

4 / Który klub?

SH i MP: Gramy w Sport In Park w Laval (53).

5 / Twój partner?

SH i MP: Graliśmy po raz 1 podczas Mistrzostw Regionalnych. Od tego czasu odbyliśmy szkolenie.

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

SH i MP: Zakwalifikowaliśmy się dość łatwo, ponieważ byliśmy tylko zespołami 2. Cieszyliśmy się, że mogliśmy wtedy konfrontować przyjazne pary męskie.

7 / Ambicje i prognozy na finały

SH i MP: Mamy świadomość, że poziom jest wysoki w porównaniu do naszego. Naszym celem będzie uszczęśliwić całą konkurencję. Cieszymy się, że mogliśmy odkryć padel wysokiego poziomu. Nie znamy żadnego z naszych przeciwników.

8 / Wiadomość dla przeciwników

SH i MP: „Bądź pobłażliwy wobec Mayennaises!”

LOIRE boys

1 / Ścieżka fitness

Samuel DEVRAND (SD): 5 / 6 w tenisie, ex-3 / 6 i monitor BE, ale nie uczę tenisa.

Simon BOISSE (SB): Trenowałem piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę na poziomie regionalnym.

I oczywiście 26 lat tenisa z najlepszym rankingiem 1 / 6. Pochodząc z krajów Loary, takich jak TSONGA, MAHUT i VASSELIN, ten ostatni zadał 6 / 0 6 / 0 na moich pierwszych regionalnych mistrzostwach indywidualnych.

2 / Odkrycie Padela

SD: Po instalacji 3 ląduje w Laval w 2012, z wprowadzeniem Cédrica Carité.

SB: Odkryłem padel w Laval, gdzie pierwsza struktura wewnętrzna FRANCJI powstała w październiku 2012. Justin Garnier, przyjaciel i partner na różnych turniejach powiedział mi, odkąd uczy gry w tenisa w Barcelonie, grał od czasu do czasu.

3 / Doświadczenie i cele

SD: Gram 1 2 razy w tygodniu z Simonem, Justinem Garnierem (także z kwalifikacjami) i 2 z innymi tenisami drugiej serii Laval.

SB: Nauczyciel tenisa od lat 11 Zawsze dobrze się bawię trenując młodych ludzi w tym sporcie.

Jako zawodnik jest inny, ponieważ wymóg i ograniczenia, które tenis wymaga każdego roku, aby utrzymać lub osiągnąć lepszą klasyfikację, już mi nie odpowiadają, znalazłem też w padelu bogactwo sytuacji, których ten tenis nie zapewnia no.

Żałuję, że nie jestem Hiszpanem! Padel oczywiście zajął bardzo ważne miejsce w moim codziennym sporcie i zawodach, ponieważ ostatnio przejmuję odpowiedzialność sportową za strukturę mojego debiutanckiego „padelistiques”.

Nadzieję pokładam w synu i mam nadzieję, że stanie się on jednym z najlepszych graczy tej dyscypliny we Francji i będzie z nim grał w turniejach.

4 / Który klub?

SD i SB: Sport w parku Laval.

5 / Twój partner?

SD: Jesteśmy zwykłymi graczami 5-6 w Laval, Simon i ja mamy licencję w Bourny Laval, podczas gdy inni gracze mają licencję w Wielkiej Brytanii.

SB: Licencjonowany w tym samym klubie co ja, Samuel rozpoczął przygodę tam lat 3. Dlatego codziennie jest moim partnerem lub przeciwnikiem. Mistrzostwa Francji to dopiero nasze drugie zawody razem.

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

SD: Regionalne kwalifikacje zostały zakwestionowane w Laval, 25 Lipiec z kilkunastoma zespołami. Podczas naszego kursu w półfinale pokonaliśmy parę składającą się z 0 i francuskiego tenisa numer 80.

SB: W przeciwieństwie do mistrzostw Francji jedna ambicja, aby zostać mistrzem Kraju Loary. Wyprzedzamy tenisistów, którzy niedawno zaczęli

7 / Ambicje i prognozy na finały

SD: Przejdź jak najdalej w turnieju (finał 1 / 8e lub 1 / 4) i odkryj najlepszy francuski poziom z najlepszymi graczami. Nie znam wielu innych dobrych francuskich graczy pomimo turniejów 2-3 „z naszej ziemi”.

Moje ulubione Może Carity lub Haziza / Scatena ... Nie wiem za dużo o innych!

SB: Ambicje są skromne i nastawione na potrzebę prawidłowego grania oraz dawania partnerowi zachęty i motywacji niezbędnej, aby nie przegapić takiego wydarzenia.

Para Haziza / Scatena

8 / Wiadomość dla przeciwników

SD: Jestem leworęczny !!!

Liga LOIRE

Anne-Marie CLAIRET - Doradca ds. Rozwoju koordynatora

1 / Liga ligowa

Zorganizowany w niedzielę 26 w lipcu na 3 short, 12 dla mężczyzn i kobiet 2, był to wspaniały moment satysfakcji dla wszystkich.

2 / Pozycjonowanie ligi

Jak każda aktywność sportowa, istnieje strona rekreacyjna i sportowa.

3 / Pomoc, akcje i nadchodzące wydarzenia

Inauguracja terenów Vertou (centrum ligi) na wiosnę, organizacja regionalnych mistrzostw w niedzielę 24 lipca z fazami sektorowymi, jeśli liczba rejestracji na to pozwala.

4 / Z kim się skontaktować?

Nie mamy jeszcze sędziego Padel.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.