Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard będą codziennie przybliżać ligę i jej przedstawicieli na mistrzostwa Francji w Padel w Padel Klub Lyon (Padel Centralny). Liga Langwedocji-Rousillon jest oblężona.

Langwedocja

1 / Ścieżka fitness

Linia MEITES (LM): Tenisistka od najmłodszych lat, zatrzymałam się kilka lat przed przeniesieniem rakiety do lat 23 ... Spędziłam BE 1er, a następnie stopień 2eme w Grenoble. Uczę w Tuluzie od 2015, po kilku latach spędzonych w Perpignan.

Emmelien LAMBREGTS (EL): Od kilku lat gram w tenisa, wkrótce 38, regularnie i regularnie, niektóre przerwy z powodu ciąży, inne obrażenia. Sklasyfikowane 4 / 6.

2 / Odkrycie Padel

LM: Miałem okazję odkryć ten sport, istnieje około 15 lat, w Nicei, a następnie w latach 10 nie widziałem ani nie miałem dostępu do pól padel aż do letniej animacji odkrycia i inicjacja w St Cyprien. W następnym roku TC Mas zbudował pole dla mojej największej przyjemności!

EL: Od 2013 w TC du Mas w Perpignan.

3 / Doświadczenie i cele

LM: To 3ans, w którym regularnie gram w padla z różnymi partnerami, mężczyznami i kobietami ... tak jak na to pozwala mój harmonogram !! Chcę częściej konfrontować się z graczami, ponieważ na razie niewiele dziewczyn gra. Często jesteśmy zmuszeni do zabawy z chłopcami; Myślę, że gra różni się między dziewczynami!

EL: Opuściłem tenis na rzecz padla, który jest w moich oczach sportem bardzo zabawnym, przyjaznym i dostępnym dla szerokiej publiczności!

4 / Który klub?

LM i EL: The Tennis Club du Mas, Perpignan

5 / Twój partner?

LM: Zaczęliśmy razem ... naturalnie, ponieważ gramy już razem jako drużyna w tenisa, niestety możliwości wspólnego trenowania są rzadkie.

EL: Dzięki Line zaczęliśmy razem organizować lokalne turnieje, czerpiemy korzyści z naszego doświadczenia w meczach drużyn tenisowych; i tak jest najlepiej!

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

LM: Zarejestrowano tylko zespoły 3 ... w tym zespół początkujący. Szkoda, mamy nadzieję spotkać więcej opozycji w przyszłym roku.

EL: Kwalifikacje zostały wydane na jeden dzień na Grand Stade w Saint-Cyprien
7 / Ambicje i prognozy na finały

LM: Oczywiście idź jak najdalej !! Przynieś filiżankę z powrotem 🙂

W dłuższej perspektywie chciałbym mieć szansę trenować i awansować do udziału w międzynarodowych turniejach! W tej chwili znam bardzo mało dziewczyn w padelu ... i boję się wszystkich, bo wiem, że jest o wiele silniejszy od nas.

EL: Na tych końcowych etapach mamy nadzieję posunąć się jak najdalej, a przede wszystkim dobrze się bawić! Osobiście nie znam innych drużyn, ponieważ jest to czas 1er, kiedy robię turniej poza ligą Langwedocja-Roussillon, zwykle robię turnieje / mecze drużynowe po drugiej stronie granicy w Hiszpanii.

8 / Wiadomość dla przeciwników

LM: Uwaga, oto jesteśmy. !

languedoc boys

1 / Ścieżka fitness

Jean Pascal PELLICER (JPC): W przeciwieństwie do wielu graczy padelowych, moja kariera tenisowa prawie nie istnieje, ponieważ pochodzę z rugby i narciarstwa. W rugby zostałem wybrany do drużyny narodowej na poziomie juniorów, kiedy grałem w USAP. W narciarstwie alpejskim wielokrotnie regionalnym mistrzem i 4ème w mistrzostwach Francji juniorów w slalomie i zjazdach.

Erwan NICOL (EN): Młody ćwiczyłem tenis i ping-ponga, a następnie poszedłem do siatkówki, którą ćwiczyłem na profesjonalnym poziomie. Potem wziąłem tenis i zacząłem padel w 2013.

2 / Odkrycie Padel

JPC: 3 lata temu zagra teraz w squasha w klubie tenisowym Mas de Perpignan.

EN: Odkryłem padel dzięki mojemu klubowi, który jest głęboko zainwestowany w ten sport, dwa lata temu w Perpignan

3 / Doświadczenie i cele

JPC: „Uzależniłem się” od padla, gram prawie codziennie (nigdy więcej niż 3h). Perspektywa: popraw oczywiście, a szczególnie z przyjemnością pokonaj Katalończyków z południa.

EN: Moje miejsce to osoba, która przede wszystkim czerpie przyjemność i chce stopniowo robić postępy.

4 / Który klub?

JPC: We wspaniałym klubie Mas w Perpignan

PL: Dom wiejski klubu tenisowego w Perpignan

5 / Twój partner?

JPC: Zaczęliśmy prawie w tym samym czasie padel, nie gramy razem we wszystkich turniejach, ponieważ staramy się mieszać zespoły i ewoluować z innymi graczami.

Dlaczego on po prostu dlatego, że jest dobrym facetem i jest bardzo, bardzo twardy! Wolę mieć go jako kolegę z drużyny niż przeciwnika.

EN: JP nie jest moim zwykłym partnerem, ale jest naprawdę miłą osobą, z którą zawsze spędzam miło czas, oprócz tego, że jestem pasjonatem i odnoszącym sukcesy graczem.

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

JPC: Pewnego dnia wszystko poszło dobrze dla nas, w finale mieliśmy zrównoważony mecz z 2 Kevinem, którego witam mimochodem. Oto jesteśmy w Lyonie. Żałuję tylko, że moja przyjaciółka Alsina nie mogła się zakwalifikować.

EN: Nic do zgłoszenia, wszystko poszło całkiem nieźle.

7 / Ambicje i prognozy na finały

JPC: Jesteśmy konkurentami Erwana, przyjeżdżamy do Lyonu, aby uhonorować nasz piękny region. Oczywiście znamy niektórych przeciwników, są bardzo dobrzy gracze, na przykład Carity / Halls.

EN: Aby dobrze się bawić i ewoluować przeciwko graczom z innych miejsc. Znam bardzo niewielu graczy.

8 / Wiadomość dla przeciwników

JPC: Uważaj, aby nie wziąć piłki od Erwana w pośladki: kłuje!

EN: Że najlepsi wygrywają

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.