Padel Passion Tour zorganizował końcowe etapy drugiego etapu w Champigny Soccer Park. Gracze z czołowego francuskiego 20 byli obecni, aby spróbować wygrać to wspaniałe wydarzenie.

Wyniki kategorii:

POŚREDNI ZWYCIĘZCY: VINCENT RICHARD / NICOLAS MANACH
FINALIŚCI: JUAN MANUEL ESPINOZA / VICTOR DURAN
ZWYCIĘZCY ODKRYJ: MARIA CARMEN SANCHEZ / PABLO CUESTA
FINALIŚCI: HADRIEN COLAS / JEROME SEQUEIRA
MIESZANI ZWYCIĘZCY: NICOLAS MANACH / SOPHIE LECOINTRE
FINALIŚCI: GEORGIE FREDERYCZNE / GEORGIE DELPHINE

W mieszanych kwalifikacje rozpoczęły się w ostatnią sobotę. Po dobrej walce są NICOLAS MANACH / SOPHIE LECOINTRE, którzy wygrywają z FREDERIC GEORGES / DELPHINE GEORGES.

Zwróć uwagę, że ta para została już zauważona na National Padel Cup w Cap d'Agde. Bez wątpienia w najbliższych miesiącach będziemy je oglądać na scenie.

Liga Pikardii przejmuje kontrolę nad Champigny.

Wśród ekspertów ERIC QUILLET / BENJAMIN KOSIR są największymi zwycięzcami.
Przez cały turniej, pomimo skomplikowanych par, zawsze udało im się grać dobrze. W finale przeciwko ADRIEN MAIGRET i SEBASTIAN RUIZ DE CONEJO parze Picardie udało się to ułatwić dzięki imponującej regularności, pomimo pewnego ryzyka związanego z pewnymi piłkami. Podczas gdy SEBASTIEN RUIZ DE CONEJO próbował zatrzymać maszynę przeciwnika, ADRIEN MAIGRET zaatakuje kilka razy na jego przekątnej. Ale ciosy nie były wystarczająco złe.

Drużyna Shark CYRILLE THEUNYNCK / FREDERIC BURELLI z Champigny Soccer Park pojechała do półfinału, podczas gdy FABIEN VEBER / FABRICE ORTIZ zatrzymali się u progu finału pomimo ogromnego meczu przegranego w super-tie-breaku przeciwko finalistów.

Logicznie rzecz biorąc, para klubu wiosłowego Amiens (Multiball) wygrywa ten finał i ten turniej.

Znajdź wszystkie zdjęcia ta konkurencja tutaj.

Niektóre liczby

SYLVAIN GIMENEZ, dyrektor turnieju wyjaśnia, aby zobaczyć „ten obwód w bardzo interesujący sposób. Ten etap Padel Passion został zorganizowany w dni 3. Uczestnicy 62 przybyli, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Gry 64 rozgrywane były na terenach 2 i w formacie FFT."
Czekamy na następny krok.
Franck Binisti - PADEL MAGAZINE
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.