Padel Passion Tour zorganizował ostatnie etapy drugiego etapu w Soccer Park w Champigny. Gracze z francuskiej czołowej dwudziestki byli obecni, aby spróbować wygrać to wspaniałe wydarzenie.

Wyniki kategorii:

ZWYCIĘZCY POŚREDNI: VINCENT RICHARD / NICOLAS MANACH
FINALIŚCI: JUAN MANUEL ESPINOZA / VICTOR DURAN
ZWYCIĘZCY ODKRYCIA: MARIA CARMEN SANCHEZ / PABLO CUESTA
FINALIŚCI: HADRIEN COLAS / JEROME SEQUEIRA
MIESZANE ZWYCIĘZCY: NICOLAS MANACH / SOPHIE LECOINTRE
FINALIŚCI: FREDERIC GEORGES / DELPHINE GEORGES

W wyścigu mieszanym kwalifikacje rozpoczęły się w zeszłą sobotę. Po dobrej walce to NICOLAS MANACH / SOPHIE LECOINTRE pokonał FREDERIC GEORGES / DELPHINE GEORGES.

Zwróć uwagę, że ta para została już zauważona podczas National Padel Puchar w Cap d'Agde. Nie ma wątpliwości, że w najbliższych miesiącach nadal będziemy ich widywać na czele sceny.

Liga Pikardii przejmuje kontrolę nad Champigny.

Wśród ekspertów ERIC QUILLET / BENJAMIN KOSIR są największymi zwycięzcami.
Przez cały turniej, pomimo skomplikowanych par do gry, zawsze udawało im się grać fair. W finale z ADRIEN MAIGRET i SEBASTIENEM RUIZ DE CONEJO para Pikardii zdołała ułatwić sobie pracę dzięki imponującej konsekwencji pomimo podejmowania pewnego ryzyka przy niektórych piłkach. Podczas gdy SEBASTIEN RUIZ DE CONEJO próbował zatrzymać maszynę przeciwnika, ADRIEN MAIGRET zaatakuje kilka razy po jego przekątnej. Ale ciosy nie bolały wystarczająco.

Team Shark CYRILLE THEUNYNCK / FREDERIC BURELLI z Soccer Park de Champigny awansował do półfinału, podczas gdy FABIEN VEBER / FABRICE ORTIZ zatrzymał się u bram finału pomimo wielkiego meczu przegranego w super tie-breaku z finaliści.

Logicznie rzecz biorąc, para klubowa padel d'Amiens (the Multiball) wygrywa ten finał i ten turniej.

Znajdź wszystkie zdjęcia ta konkurencja tutaj.

Niektóre liczby

SYLVAIN GIMENEZ, dyrektor turnieju wyjaśnia, patrz „ten tor w bardzo ciekawy sposób. Ten krok Padel Pasja trwała 3 dni. Na to wydarzenie przybyło 62 uczestników. 64 mecze rozegrane na 2 boiskach w formacie FFT."
Czekamy na następny krok.
Franck Binisti - PADEL MAGAZINE
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.