Ligklub tenisowy Padel Ozoir Val de MarneSeine-et-Marne w regionie paryskim ma teraz swój pierwszy klub padel i wydaje się, że Ozoir Tennis Club da pomysły innym klubom w regionie, jeśli wierzymy, że wielu kierowników klubów na zamiast.
Podczas inauguracji odnowionych kortów tenisowych i boiska do padla Philippe Cholet, prezes TC Ozoir, wyjaśnił wszystko „potencjał tego nowego sportu w regionie”. "Jesteśmy klubem składającym się z prawie członków 300, padel rozszerzy ofertę klubu, ale także region, w którym do tej pory nie było oferty padel„Dodaje Philippe Cholet.

Powrót do dnia

Festiwal szkoły tenisowej zgromadził dzieci 80, które wzięły udział w różnych warsztatach zorganizowanych przez dyrektora sportowego Francka ABERNOTA i jego zespół techniczny.
Mistrz tenisa, Nicolas ESCUDE, przyjechał wymieniać się piłkami z dziećmi, a następnie poprowadził pokaz tenisa z 3. w tenisowych mistrzostwach świata od +45 lat, Franckiem ABERNOTEM i zakończyć punkty w deblu z dorosłymi Klub.
Na podstawie Padel, Loic Le Panse, były tenisista klubu padel z Sylvainem Gimenezem, Mathieu Lapouge i Fabrice Ortizem. Zespół padel potem przedstawił młodych i starych.
Na szczeblu urzędników była Christine Fleck, zastępca burmistrza odpowiedzialna za sport w mieście Ozoir, Marie Thérèse Alcaras, sekretarz generalny ligi Seine i Marne of Tennis, a także wielu prezesów sąsiednich klubów (Lesigny, de Roissy en Brie itp.).
Wreszcie klub tenisowy Ozoir wkrótce będzie gospodarzem faz kwalifikacyjnych mistrzostw w Padel.
Znajdź klub tenisowy Ozoir na wideo:
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.