Padel Magazyn - Uruchomienie National Padel Puchar był wielkim sukcesem. NPC wykorzystał wyjątkowe wydarzenie w tenisie, aby ostatecznie rozwinąć się w całej Francji. Przy 6000 osób / dzień (zawodnicy i osoby towarzyszące), nie wspominając o lokalnej publiczności, która przybyła licznie na to wielkie wydarzenie tenisowe, padel był w stanie maksymalnie wykorzystać tę publiczność.

Przez cały tydzień centralne pole nie było puste. Organizacja musiała nawet zbudować drugie boisko, aby stawić czoła wielu osobom chcącym grać w padla. Ale to nie wystarczyło.

NPC widział wielkie rzeczy, oferując również najlepszy padel w zeszłą środę z Alejandrą Salazar (1 WPT °) i mężczyznami Fernando Belasteguin (nr 1 WPT), Sanyo Gutierrez (nr 5), Gonzalo Rubio (nr ° 43) i Andini Bardasco (nr 47 WPT). Wreszcie młoda para wygrywa tę piękną wystawę po bardzo pięknym pokazie.

Mansour Bahrami, po miłej wystawie tenisowej z Christophe'em Lesage, Sanyo i Alejem, również przetestował padel ... Przy odrobinie praktyki bez wątpienia mógłby być bardzo dobry, biorąc pod uwagę jego „dotyk”.

Od przyszłego roku La National Padel Puchar będzie oferował fazy kwalifikacyjne w klubach padla do faz finałowych równolegle z rozgrywkami tenisowymi. Na razie NPC dyskretnie podchodzi do procedur administracyjnych, bo czeka na wynik pracy Francuskiej Federacji Tenisowej, która dopiero od kilku miesięcy zajmuje się padlem i której trzeba poświęcić czas zorganizować.

Aby dowiedzieć się więcej o konkursie:
www.nationalpadelcup.com
https://www.facebook.com/nationalpadelcup

Padel Magazyn - Clément Forget / Jean Souid / Emmaunel Tecles
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.