Narodowy Padel Puchar jest imprezą narodową, której etapy odbywają się w całej Francji i faza finałowa, która odbywa się w ramach Narodowego Pucharu Tenisowego w Centre International de Tennis du Cap d'Agde podczas świąt Wszystkich Świętych ostatniego tygodnia Październik.
Mapa etapów krajowych Padel Kubek

Unikalna premiera we Francji

Na inauguracji National Padel Puchar w październiku ubiegłego roku, najlepsi zawodnicy świata przyjechali na wyjątkową wystawę we Francji. Po raz pierwszy we Francji zgrupowano zawodników, którzy należą do światowej czołówki (Salazar nr 1, Belasteguin nr 1, Sanyo nr 3, Andoni Berdasco i Gonzalo Rubio nr 30).

18 kroczy po całej Francji

W tym roku 18 klubów Padel oferuje scenę National Padel Cup ma nadzieję, że uda im się umieścić swoje najlepsze pary na orbicie, ale nie tylko dlatego, że zostanie ustawiony drugi stół, aby umożliwić wszystkim przegranym z pierwszej rundy powrót do zdrowia. To pocieszenie również zostanie zatwierdzone.

Końcowe fazy będą również oferować mieszaną kategorię. Niestety nie zostanie zatwierdzony. Ale Francuska Federacja Tenisowa może ulec pokusie przeprowadzenia testu, umożliwiając homologację turniejów mieszanych może w przyszłym roku lub za dwa lata. Przypomnij sobie, że FFT przetestowała tenis plażowy i wróciła do tej możliwości.

Aby mieć nadzieję na finał 28 October 31 na Cap d'Agde, spróbuje się zakwalifikować podczas faz kwalifikacyjnych. Wszystkie daty można znaleźć pod następującym linkiem: http://www.nationalpadelcup.com/calendriers-npc/

Kategorie 3 dla ostatnich etapów

Narodowy Padel Puchar oferuje zatem 3 kategorie:

Kategoria męska i kategoria damska: Etapy końcowe zatwierdzone dla płyt głównych i drugorzędnych

Kategoria mieszana: etapy końcowe nie homologowane. Brak dodatkowego stołu.

Aby uzyskać więcej informacji:

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.