National Padel Cup to impreza krajowa, której etapy odbywają się w całej Francji, a ostatnia faza, która odbywa się w ramach Krajowego Pucharu Tenisowego w Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde podczas wakacji Wszystkich Świętych Tydzień październikowy.
Mapa etapów Pucharu Krajowego Padel

Unikalna premiera we Francji

Podczas inauguracji Krajowego Pucharu Padel w październiku ubiegłego roku najlepsi zawodnicy na świecie przybyli, aby zrobić wyjątkową wystawę we Francji. Po raz pierwszy we Francji zgrupowano graczy należących do globalnej gratin (Salazar nr 1, Belasteguin nr 1, Sanyo nr 3, Andoni Berdasco i Gonzalo Rubio nr 30).

18 kroczy po całej Francji

W tym roku kluby wiosłowe 18 oferują etap Krajowego Pucharu Padel, mając nadzieję na umieszczenie na orbicie swoich najlepszych par, ale nie tylko dlatego, że zostanie utworzona tablica dodatkowa, która pozwoli wszystkim przegranym w pierwszej rundzie odbudować. To pocieszenie również zostanie zatwierdzone.

Końcowe fazy będą również oferować mieszaną kategorię. Niestety nie zostanie zatwierdzony. Ale Francuska Federacja Tenisowa może ulec pokusie przeprowadzenia testu, umożliwiając homologację turniejów mieszanych może w przyszłym roku lub za dwa lata. Przypomnij sobie, że FFT przetestowała tenis plażowy i wróciła do tej możliwości.

Aby mieć nadzieję na finał 28 October 31 na Cap d'Agde, spróbuje się zakwalifikować podczas faz kwalifikacyjnych. Wszystkie daty można znaleźć pod następującym linkiem: http://www.nationalpadelcup.com/calendriers-npc/

Kategorie 3 dla ostatnich etapów

National Padel Cup oferuje kategorie 3:

Kategoria męska i kategoria damska: Etapy końcowe zatwierdzone dla płyt głównych i drugorzędnych

Kategoria mieszana: etapy końcowe nie homologowane. Brak dodatkowego stołu.

Aby uzyskać więcej informacji:

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.