Nowa gama łopatek w 2016 została całkowicie przeprojektowana przez Adidas, aby oferować modne buty w rakietach śnieżnych.

Rakieta do wiosłowania adidas ENERGY wyposażona jest w nową technologię adidas HIDDEN HOLES. Ta innowacja daje rakietę wiosłową progresywna moc i słodki punkt. Jest przeznaczony dla graczy na średnim poziomie do potwierdzenia.

caractéristiques

Jest to rakieta, której waga waha się od 360 do 380 gr we włóknie węglowym.

Designerski.

Na pierwszy rzut oka zauważamy, że uchwyt jest nieco dłuższy. Serce nieco większe w porównaniu do klasycznych rakiet. Konstrukcja jest bardzo atrakcyjna i oczywiście przypomina karbonową podstawę rakiety. Idealne wykończenia. RAS

Opisy techniczne

UKRYTE OTWORY to wewnętrzne przekłuwanie pianki ukryte przez rdzeń węglowy pokrywający powierzchnię rakiety. Ta innowacja ułatwia kontrolę nad piłką i nadaje amplitudę słodkiemu miejscu, dzięki czemu rakieta Energy Padel zapewnia doskonałe wrażenia z gry.

Cechy:

  • Nowe INTELIGENTNE OTWORY dla rakiety wiosłowej adidas ENERGY: jest to rozkład otworów rozmieszczonych w koncentrycznych kołach. Dzięki temu UKRYTE OTWORY w środku rakiety bez wiercenia mają większą sztywność. Jego główną atrakcją jest jego progresywna moc, która pozwala na dobre wyjście piłki ze środka, co pozwala na jeszcze większą tolerancję na niewłaściwe uderzenie na krawędzi rakiety.
  • Rakieta do wiosłowania adidas ENERGY jest wykonana z włókna węglowego 100% zarówno na powierzchni, jak i na ramie. rama z włókna węglowego uzyskuje wysoką sztywność, dzięki czemu rakieta wiosłowa ma dużą moc. rdzeń węglowy daje mu wielki opór i czas trwania.
  • równowaga GŁOWA CIĘŻKA zapewnia szersze miejsce. Pozwala uzyskać większą moc w strzale ataku.
  • TAŚMA OCHRONNA 3M est lma lepszą ochronę ENERGII, która wyposaża rakietę w odpowiednią ochronę przed uderzeniami, zgodnie z jej jakością. Otrzymasz dobrą odporność ramy, a także ochraniacza.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.