Rozmawiamy z Wami o tym od kilku miesięcy, Włochy i W szczególności Sycylia doświadczają bardzo znacznego wzrostu w padel. W tym miesiącu jest to nowy klub z 12 kortów która otwiera swoje podwoje dla Syrakuzy.

Syrakuzy. Jego okazała katedra, greckie świątynie, park archeologiczny Neapolis ... i Siedem Padel Wieś !

W najpiękniejszym greckim mieście według Cicerona powstaje nowy klub wzorcowy, aby nieco bardziej rozwijać Padelmania Włoski.

Kryzys zdrowotny przyspieszył rozwój padel na wyspie, z brakiem możliwości uprawiania sportów kontaktowych. Wciągająca strona padel zyskał wielu obserwujących w ostatnich miesiącach i, kluby wciąż się otwierają.

Siedem Padel Wieś zapewniła sobie wsparcie dwóch głównych sponsorów z Estrella Damm et Emporio Armani. Dante Luchetti, włosko-argentyński zawodnik i trener, poprowadzi drużynę treningową.

Źródło: sport i impianti

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Tagi