Trening, zawody i życie w języku hiszpańskim przez tydzień na katalońskich ziemiach, oto piękny program PE Morillon - J. Bergerona za ich pobyt po drugiej stronie Pirenejów.

Gracze Head Padel TC Ecuilly, na szczycie tymczasowego rankingu Mistrza Padel Lyonnais w ten sposób wcieliła w życie rady i przygotowania uzyskane od argentyńskiego trenera C. Prado, obecnego trenera R. Hazizy –J. Scatena… którzy mają teraz zakwaterowanie w Katalonii.

Pierwszy sukces na jednym z wielu prywatnych turniejów w klubie Padel Indoor de Gavà: 4 zwycięstwa z rzędu na rozgrzewkę mięśniową i raczej nieoczekiwane zwycięstwo, tydzień się zaczyna “bardzo dobrze".

Goście na 2. stole zawodów Brązowego Obwodu Katalońskiej Federacji Padel (FCP), pierwsze punkty Pierre'a i Jo docierają do klubu Bellaterra bardzo gładko, po wycofaniu się ich pierwszych przeciwników.

Kolejne spotkania przyniosły stopniowe przyspieszenie tempa gry, z coraz większą ilością spornych wymian… a przeciwnicy byli coraz bardziej utalentowani technicznie i taktycznie.

Po świetnym występie przeciwko Closa-Closa w finałach 1 / 4, epicka kończy się w 1 / 2 w palącym słońcu przeciwko Hernandezowi - Huerta, gracze o agresywnym profilu, odpowiednio w rankingu 110 i 70e w rankingu mistrzowskim FCP.

Z anegdoty wynika, że ​​w 2015 roku urodzony w Barcelonie Guillermo Closa wziął udział w wystawie im padel z Open Sud de France w Montpellier.

JM Herard @BuzzPadel  (twitter, facebook)

Znajdź wszystkie linki tutaj:

Katalońska Federacja Padel:
http://www.fcpadel.cat/

Obraz Pierre'a i Jo:
http://gestio.fcpadel.com/be_t_detalleCuadro16.aspx?IdCuadro=2966

śledzić Head Padel na Twitterze:
@Head_Padel (świergot padel oficjalna marka Head)

Mistrz Padel Lyonnais na Facebooku:
https://www.facebook.com/MastersPadelLyonnais/?fref=ts

 Niektóre zdjęcia:

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine międzynarodowo. Barcelona oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padel w tym jego kronikę Padel Brzęczeć. JMH jest skanerem padel Świat.