Le World Padel Tour Malmö Open zostanie rozegrany bez rozstawu z numerem 3 dla dziewcząt. Rzeczywiście, Marta Marrero i Lucia Sainz musiały zrezygnować.

Trafiona w kostkę Marta Marrero została zmuszona do rezygnacji z World Padel Tour Otwarte Malmö. Jak ona ma wyjaśnił na swoim koncie na Instagramie, zawodnik z Wysp Kanaryjskich doznał kontuzji w zeszłym tygodniu na treningu. Dałaby wszystko, by wrócić na czas do Szwecji, gdzie wygrała ostatni turniej WPT (w 2019 roku z Martą Ortegą), ale nie jest wystarczająco zregenerowana, by móc wrócić do rywalizacji.

Dlatego bez pary Sainz / Marrero ten Malmö Open zostanie zakwestionowany. Były światowy numer 1 ma teraz nieco ponad miesiąc do odzyskania do ostatniego terminu 2021: ostatecznego mistrza.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !