La Réunion przygotowuje się do zorganizowania pierwszego w swojej historii P1000. Na Réunion Padel Klubwszystko jest gotowe na przyjęcie zarejestrowanych 40 par męskich, i 16 par żeńskich którzy będą rywalizować w tym samym czasie na P500.

Reprezentacje w losowaniu mężczyzn

Na Reunion będą piękni ludzie. Rozstawiony numer 1 składa się z dwóch Francuzów, którzy wybrali się na tę okazję: Yann Auradou i Thomas Mitjana.

Francuzi międzynarodowi Jerome Inzerillo et Laurent Bensadoun będzie również jednym z faworytów wydarzenia.

40 par powalczy więc o zwycięstwo po męskiej stronie i 16 po kobiecej. „Gdybyśmy mogli wziąć więcej, zrobilibyśmy to, ale jesteśmy ograniczeni liczbą boisk”. przypomina Mickael Grenier.

jerome inzerillo canet w roussillon

Święto padel

„To pierwszy duży turniej na Reunion. Mamy trzech graczy z francuskiej pierwszej trzydziestki, którzy tam będą. Będzie poziom i dużo ludzi i widzów. Po raz pierwszy klub Reunionese zorganizował turniej tego kalibru. Będzie tam wszystko, co najlepsze na wyspie.”, wyjaśnione Mickaël Grenier i Maxime Lecuelle, dwóch organizatorów turnieju.

Niewątpliwie będzie tam atmosfera, a w szczególności DJ Vital kto zapewni popis na boisku.

Tabele znajdziesz poniżej. Faza kwalifikacyjna zaczyna się dzisiaj!

Źródło: clicanoo.re

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !