Świat padel nadal nie może się otrząsnąć po tej wiadomości: Franco Stupaczuk et Martina Di Nenno położyć kres ich wspólnemu projektowi. Po turnieju w Maladze superpiby wznowią swoją podróż… osobno.

Rozstanie, które pomimo zaskoczenia i rozczarowania dużej liczby osóbMiłośnicy, można łatwo wytłumaczyć brak wyników z superpiby ten sezon : tylko jeden finał z dziewięciu rozegranych turniejów…to dalekie od imponującego zakończenia sezonu Martina Di Nenno i Franco Stupaczuka w zeszłym roku.

Jednakże w tym oddzieleniu należy rozumieć totaka była wola Martina Di Nennowięcej niż Franco Stupaczuka. Rzeczywiście, w swoim poście na Instagramie Stupa pisze takie zdanie: „Całkowicie szanuję twoją decyzję, Tincho, i życzę ci wszystkiego najlepszego."

Następnie podejrzewamy, że przyszedł inny gracz, aby pobawić się w psucie zabawy i „orkiestrować” to oddzielenie: juan lebron. Rzeczywiście, według plotek, które prawdopodobnie potwierdzą się w nadchodzących dniach, Lobo i Di Nenno udostępnią teraz utwór.

Wybuchowy duet i Juan Lebron, który wracałby na lewą stronę. Bez wątpienia usłyszymy o tej parze!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.