Znajdujemy Zespół Pax, złożony z Domingo (Pierre’a Alexisa Bizota) i Xari (Xavier Pivot), który brał udział w meczu Cupra drużyny Betclic Remontada Padel. Dwóch sławnych serpentyny pozwól nam odkryć ich pasję i zabierz nas w swój świat.

Bawić się w coś padel u podnóża Wieży Eiffla

„Świetnie się bawiliśmy podczas naszego meczu Cupra. Już jest super, gra się padel, a lokalizacja działki jest szalona, ​​tuż przed Wieżą Eiffla. Graliśmy z przeciwnikami, którzy brali udział w wyzwaniu precyzyjnym, w którym musieliśmy trafiać do celów Garaż miejski Cupra” powiedział Domingo o tym wydarzeniu.

„Jest bardzo fajnie, po raz pierwszy graliśmy na tymczasowym boisku i mieliśmy bardzo dobre samopoczucie, nasi dzisiejsi przeciwnicy byli trochę zestresowani. W drugim meczu przegraliśmy fatalnie z finalistami. Staramy się robić postępy, gramy na tyle regularnie, aby spróbować zdobyć pierwsze P25” – kontynuuje Xari.

Seria 11 porażek z rzędu, która boli

Niedziela : „Po tych 11 porażkach musieliśmy poświęcić trochę czasu, aby powiedzieć sobie, że to koniec. Jeśli zagrasz z nami w turnieju, wiedz, że masz szczęście, to jest zaleta. Mieliśmy mnóstwo P25, znaleźliśmy się w 1/4 finału. Psychicznie nie było to łatwe, nie mogliśmy już wygrać meczu, ale szczerze mówiąc, jesteśmy tutaj, aby się tym cieszyć.

xari : „Domingo naprawdę poczynił postępy w swojej dziedzinie vibora, staram się być trochę mniej głupi. Myślę, że następne P25, to przynajmniej półfinał, inaczej wszystko zatrzymam. Dbać o siebie."

Trenują pod okiem Manuela Vivesa

Niedziela : „Mamy szansę być trenowani przez Man Vives i grać tak szybko, jak to możliwe padel. Gramy też w wiele gier ze znajomymi, zależy to od naszych harmonogramów. Ostatnio miałem kilka eventów, więc mam mniej czasu na grę, ale staram się grać raz w tygodniu. Chcę zatrzymać wszystko w moim życiu, czemu mogę się poświęcić padel : Nie jestem jedyną osobą, która to mówi! Xav gra częściej, w pewnym momencie był nieco poniżej mojego poziomu, a następnie zrobił błyskawiczny postęp.

xari : „Zawsze interesowałem się sportami rakietowymi: mój ojciec gra w tenisa, ja gram w badmintona. Wraz z otwarciem Dom Padel Dwa, staram się tam chodzić 3/4 razy w tygodniu. A kiedy jest tam Człowiek, trenujemy z nim. Staramy się grać jak najwięcej, aby zdobyć doświadczenie i stanąć na wysokości zadania.

Człowiek w dolinie fali

Niedziela : „Myślę, że to schrzanimy, gdy tylko się z nami skontaktujesz, jest to niebezpieczne (śmiech). Manuel Vives przeżywa trudny okres, ale na boisku jest w pełni sił i ma ogromny talent. Osiągnięcie swoich celów jest tylko kwestią czasu. Często z nim rozmawiamy, to świetny facet. Jest tam na obozie przygotowawczym drużyny francuskiej, wyślemy mu głos, powiemy, że jest najlepszy, a nawet wyślemy wiadomość do trenera, że ​​wniesie coś ekstra do drużyny Francji.

xari : „Powiedział mi, że to fale, jesteśmy w dolinie, więc nie możemy sobie nawet wyobrazić szczytu fali. To będzie ogromne. Aby zdobyć swoje miejsce, musi odbyć dobry staż. .”

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.